Ssangyong Rodius

Finns de inga moderna Mitsubishi spacewagon? Dem klarade de för 15 år sen och höll tom för när undertecknad just fått körkort och de e inte mycket som har gjort!
 
Mazda 5?

Men allvarligt, är det inte rätt svårt breddmässigt att knö in 3 stolar bak, eller två och en vuxen?oavsett bil.

För jag vet att du har svårigheter för större bilar.. annars finns det gött om rejäla fordon som förvisso kräver sitt vid tappen men i övrigt är rätt enkla i övrigt. Järnspett
Chevrolet tahoe, suburban. Cadillac escalade, Saab 9-7x....:yoparty funkar säkert att krocka med , ta med grov tandpetare för att bort Priusar å annat bös ur grillen.

Cayenne 3.2, touareg v6, Mitsubishi pajero, Nissan Pathfinder, land Rover Discovery.... buss ä trist.

Bättre att då välja Chevrolet Trailblazer så slipper man oroa sig över delarna (då 9-7:an inte såldes i särskilt många exemplar) :tungan
 
Hur går det, herr Långsving?
Blir det en Honda eller? Annars är Mercedes R-klass en stor och rekorderlig familjeflyttare.
 
Nyheter
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”

På MC-mässan i vintras anor...

Nisse Hedlund bortgången

Den legendariske motorkonst...

En dag på dragstrippen

Efter att ha varit aktiv so...

Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Back
Top