Don Quixote
Nordic BoTT 2010
Du sa faktiskt så
hehe, men men, Hyndan är fin den också.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
HW skrev:2320031Men hörni grabbar... jag har visst råkat boka banan på måndag också, hela dagen typ. Är det någon som vill leka lite motorcykel då?
/HW
Då har jag semester igen så jag kör gärna om det är fint väder.HW skrev:2320031Men hörni grabbar... jag har visst råkat boka banan på måndag också, hela dagen typ. Är det någon som vill leka lite motorcykel då?
/HW

HW skrev:2320031Men hörni grabbar... jag har visst råkat boka banan på måndag också, hela dagen typ. Är det någon som vill leka lite motorcykel då?
/HW
HW skrev:2320093Vi kan väl improvicera lite, några pass med reggat, några med racehojar. Det är ju en heldag för fasen, ingen orkar köra 60min / timme i 8 timmar.
Jag måste bara dubbelkolla i morgon så att jag verkligen har banan...
/HW
Men fixa bilen i vilket fall... det är ju bara att lämna tillbaka om det inte blir nåt, eller hur!R1Lillen skrev:2320747nå hur blir det?? måste fixa bil idag isf
Det va trist, men hoppas att det blir något i nästa vecka i ställetHW skrev:2320855Sorry grabbar och tjejer. Det var falsklarm eller dubbelbokat. Skumt att jag hade det i min kalender men tyvärr så blir det ingen körning på måndag. Däremot finns det ev. 2 andra tider nästa veckan men chefen är inte tillbaka förrän på måndag så jag kan inte bekräfta det förrän tidigast måndag förmiddag.
/HW
Tre år, tre segrar. Max Ahlin har hittat ett vinnande recept på Gotland ...
Efter tre timmar och sjutton minuters kamp mot lera och vatten körde jag...
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttond...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskydds...