Soker en trad!

Fan va tontiga en del ar! men men mar ni battre av att bete er sa. Det rinner av mig som vatten. Ni ar bara bittra for att ni inte fatt nulla pa ett tag.:D :D

Haha, ja du har rätt i att folk är elaka, men du är lite skoj själv. I en annan tråd frågade du vad du skulle göra där och om folk hade tips. För att sedan berätta att du bott där i 2 år. Jag tror du vet precis vad du ska göra och för att få bättre förslag så kunde du fyllt i:
"Bodde där i två år, så parken och frihetsgudinnan är redan avbockade..."

Men men, jag är nog lite grinig för att jag inte fått bonka på 14 timmar... :D :yoparty :gnissla :) :tuttar :huvet

Kom gärna med tips om NYC själv, vi ska dit i höst och har bokat ett vandrarhem några nätter och tänkte se en musikal på breda vägen. Vad mer när vi har dagar på oss där inne?

We need some tips from the expert!
 
Nyheter
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”

På MC-mässan i vintras anor...

Nisse Hedlund bortgången

Den legendariske motorkonst...

En dag på dragstrippen

Efter att ha varit aktiv so...

Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Back
Top