Snygg blottare

supergirl skrev:
2436566 Inte enligt en vän till mig som är psykolog. Hon säger att blottare oftast är i behov av uppmärksamhet och inte en maktkänsla som en väldtäktsman är ute efter.

Ja alla förklaringar är säkert sanna, såvida man placerar in dem i rätt tidsperiod. Du hörde din förklaring ganska nyligen. Trikåmannen hörde sin på 80-talet. Då gällde andra rättesnören.
 
mogwai skrev:
2436276 tyckte inte det var särskilt roande att få en halvslapp kuk upptryckt i ansiktet klockan 06:57 en onsdagsmorgon föra vintern... snorkallt ute och jag med sömngrus i ögonen, på väg till jobbet (som om bara det inte är tillräckligt illa!!?). snubben var inte ens snygg... såg ut som cancerpatient och var äckligt envis, fick sparka mig loss från honom. träff mitt i prick, och han bara garvade... troligen hög som ett hus.

nä skjut alla såna jävlar som inte fattar att det är KALLT! ta på dig byxorna...


Du hade föredragit en helt erigerad kuk? :rolleyes: :D
 
supergirl skrev:
2436369 Svårt att våldta någon genom en fönsterruta

Du har aldrig mött en sexsvältfödd, hormonstinn och överkåt norrlänning du inte :D inte ens kevlar kan stoppa oss :tummenupp
 
Nyheter
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”

På MC-mässan i vintras anor...

Nisse Hedlund bortgången

Den legendariske motorkonst...

En dag på dragstrippen

Efter att ha varit aktiv so...

Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Back
Top