husa harry
8 år med SLANGLÖST
KANONHej
om man trycker på länken till min sida http://tlphoto.zenfolio.com
så säger de håller på att uppdatera deras sida.



Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
KANONHej
om man trycker på länken till min sida http://tlphoto.zenfolio.com
så säger de håller på att uppdatera deras sida.
HALLÅ PERKELE ...BARRETT skrev mycket bra .duktig kille på att skriva å köra oxå men fiiflaan ...vi OPEN förare som bara vill åka men oxå vill tävla ska vi oxå fixa BUSS = husvagn + extra bil till släpet och för hojen ..en tävling för OPEN förare är ok ..om ska jag fortsätta så är det för att det är roligt just nu ganska billigt och att alla är så jävla trevliga.. jag blir 48 år snart men jag älskar att tävla i supermoto.. jag skiter i vart jag kommer...o ..FAAN ta inte bort det här.. för vi som är gamla vill oxå tävla = OPENtar ni bort det så får vi träna livet ut MVHARRY
![]()
Hur som så tycker nog jag att det ska finnas en Openklass utan en massa raketer. Nog mest för att de som vill köra i den klassen just för att det är roligt ska slippa bli torpederad av någon som ska måste köra om direkt utan att missa en endaste millisekund.
KANONbilder men inga på OPEN
![]()
HELT OKTyvärr har jag blandat ihop alla bilderna så har det kan hända att jag inte tog några ifrån Open. Satt ett antal timmar att gå igenom för att ta ut de bästa bilderna & sen fler timmar för att redigera. Vill inte lägga ut t,ex 300-400 oredigerade bilder då är det bättre att lägga ut få men väldigt bra bilder istället.![]()
Ja visst e det skönt att det inte finns några torpederingar i open-klassen, eller va säger du Lasse?eller det var kanske mer bowling?
![]()
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
Kurviger – Appen som hittar vägarna du inte visste att du ville köra
Att köra motorcykel handlar... |
![]() |
Nya europeiska riktlinjer ska höja kvaliteten på avancerad MC-utbildning
I samband med MotoGP-racing... |
![]() |
SMC med och höjer MC-säkerheten i Europa
Sveriges MotorCyklister (SM... |
![]() |
Norton Motorcycles siktar på fyra nya modeller till 2026
Norton Motorcycles förbered... |
![]() |
TILLSTÅND KLART: GGN 2.0 KÖRS I HEJDEBY 2025
Nu är det klart att världen... |
![]() |
Norton Motorcycles siktar på fyra nya modeller till 2026
Norton Motorcycles förbered... |
GB350S i fokus på Wheels and Waves 2025
Honda var tillbaka i Biarri... |