Smällare

VArt kan man få tag på sånna där? :yoparty

I nuläget vet jag lika lite som alla andra, stora pangare från nån marina i Danmark typ. Hur/vem som får köpa vet jag inte. Någon som förstår sig på grötfolket kan ju ringa danskarna och höra med dom :tummenupp.
 
Last edited:
Som jag sagt tidigare så är det kompisens flickväns pappa som har dessa (ja, han är ju fiskare). Vet inte hur mycket han använder dom men detta var tydligen dom två sista om jag fattat det hela rätt.

Vart man kan få tag på dom har jag ingen aning om, kan väl fråga tjejen om hon har lust att fråga pappa? I nuläget vet jag lika lite som alla andra, stora pangare från nån marina i Danmark typ. Hur/vem som får köpa vet jag inte. Någon som förstår sig på grötfolket kan ju ringa danskarna och höra med dom :tummenupp.


Lägg upp en film när du spränger nått kul så vi får se hur kraftiga dom är iaf. :tungan
 
Tror fan de nya smäller högre, men det är svår tatt säga då det är snö ute nu.
 
Jag har ca 10 askar kvar som jag säljer iväg nu, sen är det slut. Kanske för alltid. Passa på att handla till sista april nu.
 
ang bangers

tjenare

är väldigt intresserad av att köpa lite bangers. Tänkte bara höra om det finns möjlighet att köpa ett antal lådor av dig (ca 10 st)

MVH wictor
 
jag vill ha riktigt kraftiga prylar :näsblod
inga svenska halvfabrikat som bara pyser lite

nån som planerar att ta in?
 
jag vill ha riktigt kraftiga prylar :näsblod
inga svenska halvfabrikat som bara pyser lite

nån som planerar att ta in?

Jag går i liknande banor :tummenupp Funderar på att bygga något eget, riktigt stort, fast med en magnumsmällare (de som kommer från gruppköpet) som "tändning", får se om MR.dude har några kvar i sin låda :tummenupp :yoparty
 
För de som ligger i lumpen eller på annat sätt kan komma över det rekommenderar jag sprängdeg. Hur kul som helst o smäller nått fördjävligt. Spränga saker är sköjj!
:yoparty
 
Jag har fortfarande kvar typ 2 askar från förra året. Det är bra tryck i dom och små barn roar sig lätt. Tyvärr tröttnar vi lika fort :(.

Vetifan om jag vill sälja dom utan kommer nog bara bränna av dom nu under nyår eller nåt. Ett nöje är att kasta ut dom från fönstret i lägenheten, bra eko mellan husen :).
 
Back
Top