För DrBike och jag är frågan en smula kuriös av den anledningen att man inte lär bli erbjuden skjuts i vår ålder![]()
Skönt, så slipper ni alla homorykten.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
För DrBike och jag är frågan en smula kuriös av den anledningen att man inte lär bli erbjuden skjuts i vår ålder![]()
Skönt, så slipper ni alla homorykten.![]()
Du som har vibrationsfri nipponplastradfyra och i tråd efter annan visat upp dina plattevesar i östermalmsbarren samt visat fallenhet för bättre restauranger ska ju bara ta det riiiktigt försiktigt i frågan om bögrykten.![]()
![]()
Vad har kommit ut om mig och restauranger?![]()

Gammalt groll tas fördelaktigen via PM.

Självklart. Man kan ju hålla i bröna samtidigt....
Det var ju i restaurangtråden för ett år sedan vi fann varandra Markus!
Kommer inte ihåg vad den hette, folk tipsade om bra matställen i sthlm.
Ah, det var väl i vanlig ordning någon lantis som skulle hit och undrade om han skulle på Mongolian BBQ (exotiskt) eller äta finmiddag i Kaknästornet (De Luxe).
Apropå det: Pontus
Fantastiskt.
Varför är den konstig?![]()
Det är därför många tjejer blir skjutsade, för att hålla i killens schnase samtidigt. I alla fall utanpå liksom.
Hahaha, vilket homo du är. Hahahaha.
Aldrig att jag skulle bli skjutsad, inte av tjej, inte av kille och inte av någon annan.
![]()
HUR tänker du nu?För DrBike och jag är frågan en smula kuriös av den anledningen att man inte lär bli erbjuden skjuts i vår ålder![]()
Alla som har tant med mcambitioner vet vad jag talar om nu,"om inte jag får köra så blir det inget"!
Accepterar man inte så är det dags att skaffa ny tjej(var tydligen inte rätt iaf.)om man faller för det så är man giftasmogen och har tydligen lärt upp tanten ordentligt!
Menar,skulle aldrig sätta mig bakom tanten om jag inte visste vad hon kunde men om jag sätter mig där så är hon en säker förare och det är enda anledningen att hon skulle få åka för mig iaf.
Hade varit tvärt om om hon kört hoj istället för jag när vi träffades.
Alltså måste alla här som inte åker med en tjej specifikt inte kunna lita på henne och om ni då är tillsammans hur kan ni då släppa ut henne själv?
Släpp taget alla "macho men",det finns tjejer som sopar banan med er när det gäller hojåkning och det är lika bra ni vänjer er nu istället för att bli kastrerade på nästa bandag.![]()
Sätter mig dock inte bakom någon oavsett ras,kön,reigion och social status om jag inte vet vad han/hon kan och litar på PERSONEN!
Henrik
DET var ett trevligt inlägg!!!
Jag tycker inte om att göra som du säger. Speciellt inte när du har en geishakula som avatar![]()

Vad är SYFTET med frågan?
Underförstått skulle det ju då vara en skillnad att bli skjutsad av tjejer och killar.
Eller vad vill du bevisa?
Rent krasst är det nog SÄKRARE att bli skjutsad av en tjej...
* Jag skulle känna mig underlägsen.

|
|
BMW R 12 G/S – ännu bättre med Wunderlich
Tysk precision möter äkta G... |
|
|
Vinn en batteriladdare från CTEK
I samarbete med CTEK har vi... |
|
|
Video: KTM 1390 Super Adventure S EVO!
Super Adventure och Teide ... |
|
Bokningar pågår till Gotland Ring Bike Week!
Boka sommarens härligaste b... |
|
|
|
Gotland Ring GPE Circuit i konkurs, verksamheten räddad!
Bolaget bakom den dagliga d... |
|
|
Besöksstorm till MC-mässan på Elmia
Den svenska mc-mässan har v... |
|
|
MC-mässan startar idag
Med start idag, den 23 janu... |
|
|
Fullt drag på mc-mässan i Jönköping!
Bikes monter full till bred... |
|
|
Nya Indian Chief Vintage
I kölvattnet av att ha spar... |
|
|
MotoGP 2026: kalender och förare
MotoGP-kalendern och förarn... |