Blanco
Glad påsk!
Någon som känner igen sig?
http://www.aftonbladet.se/vss/stockholm/story/0,2789,893238,00.html
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Väntade bara på att nån skulle hitta den.... Jo det är jag som ärBlanco skrev:2486446Någon som känner igen sig?http://www.aftonbladet.se/vss/stockholm/story/0,2789,893238,00.html
i artikeln.
Bananhjärna skrev:2486453Väntade bara på att nån skulle hitta den.... Jo det är jag som äri artikeln.
Fast jag är INTE skuldsatt! Det var bara besparingarna som rök...![]()
Haha, glöm inte att det är aftonbladet du läser.njelger skrev:2486459Fast det låter som om 100000 är "borta". Finns verkligen inte hojen kvar?
Jaja.... Det står ju att du är lycklig ändå... Det är det viktigaste..Bananhjärna skrev:2486453Väntade bara på att nån skulle hitta den.... Jo det är jag som äri artikeln.
Fast jag är INTE skuldsatt! Det var bara besparingarna som rök...![]()

Bananhjärna skrev:2486453Väntade bara på att nån skulle hitta den.... Jo det är jag som äri artikeln.
Fast jag är INTE skuldsatt! Det var bara besparingarna som rök...![]()
Trodde du blivit lurad av någon internetsäljare med superpriser på nya hojar.Hmm jo.. trodde faktiskt att hon som skrev artikeln skulle göra den lite fylligare...Syftet (från hennes sida) var tydligen att illustrera att det är lättare att konsumera (och kanske då oxå leva över sina tillgångar på sommaren). Jag blev tillfrågad via en bekant om jag ville vara med och jag sa ja.SVooSh skrev:2486493Som sagt skumt skriven artikelTrodde du blivit lurad av någon internetsäljare med superpriser på nya hojar.
Ut och gasa och få valuta för pengarna då!
Bike är nu på plats på Gotland och på GGN, världens största endurotävlin...
Kvällarna innan avresa till GGN är alltid lite stressigt och jäktigt, so...
Nu öppnar vi beställningen av Katalogen 2027. Du säkrar ditt exemplar, s...
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand Nati...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-fami...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flag...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttond...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskydds...
Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter deb...
MotoGP inför nytt helgformat från 2027 Två startfält. Två showdowns. Ett...