Kakan
Jag är en elak person med dyslexi *flin*
SITT SA JAG![]()
Konstig anka som låter voff.![]()
förkläd hund eller en anka som vill vara hund
Last edited:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
SITT SA JAG![]()
Konstig anka som låter voff.![]()
förkläd hund eller en anka som vill vara hund Stakars dej som inte får nån disciplin på na
Men sen är hon så envis så du får allt jobba lite hårdare
![]()
Ska DU säga?!? Hur låter din hund va?!? SKRÄÄÄÄÄN!!!!Konstig anka som låter voff.![]()

Jag tror nog att det är Darkwing som diciplinerar honom.![]()


Jag tror nog att det är Darkwing som diciplinerar honom.![]()
jo de kan nog jag hålla med om också Ska DU säga?!? Hur låter din hund va?!? SKRÄÄÄÄÄN!!!!![]()


Ni ska få se på Men(ings)lösa barns dag!
(skyll på sportbajk för den formuleringen)
Ni ska få se på Men(ings)lösa barns dag!
(skyll på sportbajk för den formuleringen)
Ahhh... Menlösa barns dag, farsan brukar ring mig och grattulera.![]()

Du kanske vill vara med i klubben? Vi ska spöa GSXR1100GRRRR i GH, dricka whisky och äta mat på vår alldeles speciella dag. Hela dagen typ.![]()

Du kanske vill vara med i klubben? Vi ska spöa GSXR1100GRRRR i GH, dricka whisky och äta mat på vår alldeles speciella dag. Hela dagen typ.![]()

Gay HorningSpöa honom i GH?![]()

Den enda lappen du får seJag ska träna tills fingrarna blöder
Ska spöa alla tomtar från söder
Sedan kan ni gråta ikapp
Eller lämna WO på en lapp
![]()
me'
Gay Humping?GSXRGRRRRRRRR skrev:Gay Horning![]()

Det kan vi inte lova, det är vi för kass för helt enkelt.När ni kör GH, se till att ni inte trasslar in fingrarna i dom obefintliga strängarna bara!
Väldigt vanligt när sprit är inblandat!!![]()

Det kan vi inte lova, det är vi för kass för helt enkelt.
Du kanske vill vara med och visa?
Annars kör vi bara med kvalitetssprit, det måste säkert underlätta!![]()

Vem pratade om gamlot?Borde det inte räcka med ful-öl som man tjöper görbilligt på internet till gamlot?![]()

Vem pratade om gamlot?
Han får nöja sig med eventuellt spill och rester från bordet.
![]()

Vem pratade om gamlot?
Han får nöja sig med eventuellt spill och rester från bordet.
![]()


Jaha, du menade så.



Boink !


Ännu bättre vid den här tiden på dygnet då mitt nät segar ner sej och det tar en stund innan videon laddat så jag kan titta utan avbrott.
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-familj har fått sin tredje medlem. Efter F 4...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flaggskepp. Panigale V4 2027 får 218 hästkra...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttonde gången. 2026 års MotoGP-säsong vägrar ...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskyddsbåge, motorskydd och tankskyddsbåge – ut...
Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter debuten av Ducatis första motocrosshoj bekr...
MotoGP inför nytt helgformat från 2027 Två startfält. Två showdowns. Ett MotoGP. Nu kan fansen se fram emot en ä...
En helt ny Bonneville T40, ny Street Triple 798, uppdaterad Tiger 900 och Tiger 1200 . Triumph Motorcycles har b...
Raven Moravia TX Air+: Seriösa mc-kläder till ett överraskande smart pris Ventilation, anpassningsbart väderskyd...
Misano gav Márquez hans femte fulla raceseger sedan Ungerns GP i juni och hans fjärde helg med maxpoäng. Marc Má...
På MC-mässan i vintras anordnade vi en tävling där förstapriset var en säsong med nya Yamaha R7. Tävlingen blev ...