Skriv-vad-du-vill-tråden

God morgon alla!!!

Dagens i-landsproblem.......
Hojsemester i antågande, först ned till Skåne för att hälsa på en god vän, över till Köpenhamn någon dag, men sen???
Polen och baltstaterna hem eller Tysklnad Frankrike:va:va
WTF lixom......
 
2 dygn utan ett enda spam..vad håller pluggo och trollet på med...här trodde man att ni skulle hålla ställningarna men icke då..:mad::gnissla
 
Gayleeona hörde av sig genom ett sms med oskyddat nummer, där det stod att personen ville tjööpa min hoj, lol orkar dem inte ens nuförtiden använda ett normalt namn innan dem försöker blåsa folk?
 
Gayleeona hörde av sig genom ett sms med oskyddat nummer, där det stod att personen ville tjööpa min hoj, lol orkar dem inte ens nuförtiden använda ett normalt namn innan dem försöker blåsa folk?

är den svårsåld i och med att du ger 1000kr i belöning om den säljs ?? :rofl
 
Haha Ja faktiskt så är den det, är lite förvånad över detta. Det är en bra hoj men saknar lite kraft bara.

Vill du tjööpa? Du kan få kompis pris? hehe

tyvärr..finns inte på kartan att få för mig att köpa en bumse F650..:) men tack ändå :)
 
pluggo..äre resten av dina fd kollegor som får gå nu el ?

http://www.unt.se/ekonomi/sas-sager-upp-42-flygmekaniker-1770494.aspx

Svårt att säga, SAS är ett annat företag, men det är ÅAS den största enskilda kunden som står för ungefär 50% av omsättningen... Så chansen är rätt stor att F.D arbetsgivare också går åt helvete... Sen tycker jag att det är jeffligt magstarkt av fackarslet(Grampe) att stå och uttala sig, för vad har HAN någonsin gjort för sina medlemmar???
 
Nyheter
Mälaren Runt – Tillbaka till rötterna

Under lördagen kördes Mälar...

Fat Boy Gray Ghost – 35 år efter Terminator 2

2025-års Fat Boy Gray Ghost...

European Bike Week: 2-7 september 2025

Under veckan den 2 – ...

Michael Schumachers Honda Fireblade såld på auktion

Michael Schumachers Honda F...

Dags för Mälaren runt 2025 – 16 augusti

Lördagen den 16 augusti 202...

Retrohoj från Honda presenterad på Suzuka

Under 46:e Coca Cola 8-timm...

Sandvikens franskaste Triumph

I Norrtälje kunde vi se hur...

Hydet Dirt Drag #2 – Helt enkelt skitkul

Den 2 augusti körde Hydet M...

A ride for our child, Tyra

MC-kortegen ”A ride for our...

Mälaren Runt #40 – 16 augusti

Lördagen den 16 augusti kör...

Back
Top