Haha, men tror få av tjejerna här använt den ursäkten, de är ju singel de behöver bara säga nej från början om de inte är intresserade...![]()
Du har en poäng... Vi omformulerar - Nu vet ni vart ni ska ta vägen vid huvudvärk - hitta hjälp i singeltråden!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Haha, men tror få av tjejerna här använt den ursäkten, de är ju singel de behöver bara säga nej från början om de inte är intresserade...![]()
http://www.aftonbladet.se/wendela/relationer/article11427174.ab
Tjejer, "Huvudvärk" bytte precis innebörd.

Jag hade en udda upplevelse för ett litet tag sen när nån tjejj, skitsnygg faktiskt, kom fram till mig på staden (mitt i natten runt krog stängning) och började snacka, fråga en massa klichéaktiga frågor, vifta med ögonfransarna, hela cirkusen.haha vafan de var ju de jag trillade dit på sist, "hej har du fb" - (inte undra på att han hade så många "vänner")

Jag förstår er faktiskt.Ärligt talat blir jag lite mörkrädd ibland när jag hör hur vissa tjejer beter sig mot killar som raggar på dem. På ett fullt trevligt och civiliserat sätt, alltså. Men bara killen av någon anledning inte riktigt faller tjejen i smaken är det tydligen fullt berättigat att vara riktigt jävla oförskämd och elak mot människan, och sen såklart vända sig till sina tjejkompisar och högt och tydligt prata om vilken jävla ful idiot som trodde att hon skulle vara intresserad av honom, i princip...
Men det kanske är jag som är korkad som inte förstår vad det är för fel med att vara lite trevlig.![]()
Ja, givetvis. Kvinttimmer törs jag inte ragga på. Det kan ju bli jettekonstigt.![]()
Håller med, de är konstiga de där![]()

Du menar såhär?
View attachment 377346
edit: för den som inte hajade så är det jag och PippiT på bilden (några år sen).




Tjejjer är LÄSKIGA!
Du kan ju festa till det med att ligga...![]()

Du menar såhär?
Ser ut som att du pretty much skiter i att cheyen vill ha uppmärksamhet.

Men jag kan berätta att jag såg en dvärg idag, vars totala benlängd var KORTARE än mitt underben. Fattar ni hur liten den här människan var!? Jag är ju nästan dvärg själv.
Problemet jag upplever (utanför sthlm vackra värld) är att det inte spelar så stor roll hur oraggande och ödmjuka intentioner jag har. Tjejerna antar att man raggar på dem och agerar därefter oavsett vilket gör det skevt likförbannat.
Ursäkta att jag är förvirrad då. Haha.Sitter med mobilen o försöker surfa god damn it. Den är för liten. Satana måste skaffa iPad.
![]()
Det är dock ingen egenskap som uppskattas av svartsjuka pojkvänner, har jag fått lära mig.
Fullt godkänd ursäkt, det är hemskt att använda mobilen till forumsurf!

Pojkvän? Hade inte du fru?![]()
Meh! Jag kan ju inte ligga på jobbet! Eller menar du ligga ned kanske?![]()

|
|
Brembo inför nya Hyction‑bromsskivor i WorldSBK 2027
Brembos nya carboceramiska ... |
|
Ducati lanserar Desmo450 EDS
Ducati lanserar Desmo450 ED... |
|
|
|
Custom Bike Show 2026
I år var det 52a gången Cus... |
|
|
Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!
Med en månad kvar är det gl... |
|
|
Från familjeföretag till modern motorhub – Ljunggrens Motor växlar upp
I motorvärlden finns det ha... |
|
|
Inga mirakelbatterier ändå?
Rabalder kring Verge: Har s... |
|
|
Custom Bike Show på lördag!
På Sveriges nationaldag, nu... |
|
|
Bilder från DGR 2026
Den 17 maj kördes The Disti... |
|
|
ZXMOTO – nytt mc-märke i Sverige
PRESSMEDDELANDE, Köpenhamn,... |
|
|
Gotland Ring Bike Week, välbokat trots turbulens i bolaget!
Det är med glädje vi pratar... |