Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
EEEh, du får gissa en gång...![]()
Ni röker väl inga illegala substanser här?
Finns det illegala substanser?
Jag har hört att man kan få håriga handflator så jag tänkte att det kanske smittar av sig på det andra huvudet när du drar i den.![]()
De värmlänningar jag känner verkar inte tycka att det ska finnas det så de vill ändra lagen.
Jag vet, men jag har inte den entusiasm för att putsa på en gammal jänk. Meningen är att jag ska byta till en cts-v coupe i framtiden. Men man måste börja nånstans.

Gammal fordpickis med lätt vässad 351cui V8 att glida i, så har jag en gammal bmw att busköra med också, jäkarn går inge vidare på bana direkt...Vad hade du ? Sen räknas inte du för du bor inte i Sverige![]()

Tufft, 3 brudar i en röd chevelle?På tal om det så var jag på Åland förra sommaren under cruisingen! En av dem i alla fall, ni har väl säkert fler där på ön kan jag tänka mig. Full och glad var jag i alla fall!
Tufft, 3 brudar i en röd chevelle?
Jag hade en exakt sån här i min ungdom, fast med fetare mackor och helsvart huv med tratt. Ångrar att jag sålde den nu, men med en 427:a i så drack den åt helvete för mycket för dagens läge ändå. Men fan vilket ryt det var i den.
View attachment 375098
Ah, ja nackdelen med min är att de bara är en v6. Som tur rör den ju på sig lite ändå och de har styvare chassi så den hänger med rätt bra. Men när man har gasen långt ner så rör bensinnålen sig lite för snabbt. =)Gammal fordpickis med lätt vässad 351cui V8 att glida i, så har jag en gammal bmw att busköra med också, jäkarn går inge vidare på bana direkt...![]()
Fina grejer. Mycket synd du sålde, man måste ha nått att glida runt i med ju.
Nej, tror vi var två eller tre kvinnor och tre män i en vit... Bil.
Fan då, de var rätt söta de där.![]()
Ah, ja nackdelen med min är att de bara är en v6. Som tur rör den ju på sig lite ändå och de har styvare chassi så den hänger med rätt bra. Men när man har gasen långt ner så rör bensinnålen sig lite för snabbt. =)

Jo, men allt med riktig jänk börjar bli så satans dyrt. Bara min 427:a med portade toppar och en massa annat godis gick på runt 120 lax, och det var längesedan.
EDIT: Men man fick ut runt 650 ärliga hästar och vrid som en lastbil. Då blev det istället dyrt med däck.![]()
V6:a gör då ingen blöt.
Nåjo, rakt fram är den slaget rapp, men svänga är inget att försöka sig på.
2Litter milen vid fiskörning sommartid ungefär.
Pendlar på jobb med den nu då bmw'n skrapar i plogvallarna så förbannat, och i vintertider blir det en 140liter tankning i veckan ungefär.![]()
Det fanns många söta brudar där! Varför passade du inte på att lägga in en stöt?

|
|
Ducati Superleggera V4 Centenario – kolfiberdrömmen
Med anledning av Ducatis 10... |
|
|
Yamaha Ténéré 700 World Raid provkörd och klar!
Just nu återhämtar vi oss p... |
|
|
Provkörning pågår, Ténéré 700 World Raid!
Just nu är vi mitt i provkö... |
|
|
Världslansering, Yamaha Ténéré 700 World Raid!
Just nu är Bike på plats på... |
|
|
Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen
Screenshot I samband med... |
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |
|
Vi provkör Indian Chief Vintage
Screenshot I kommande nu... |