ställ upp iaf ,, vad gör man inte för en kvinnas lycka
Pöh! Vad skulle då hända med mitt rykte som mansgris?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
ställ upp iaf ,, vad gör man inte för en kvinnas lycka
Åh, jag vill ju.. Men jag vet inte... De jag skulle åkt med avbokade.. Och vet inte om jag pallar ta tag i det ensam.
Åh, jag vill ju.. Men jag vet inte... De jag skulle åkt med avbokade.. Och vet inte om jag pallar ta tag i det ensam.
Trams!
Jag sa så sent som på lunchen idag att jag inte skulle åka dit.
Nu har jag precis bokat tåg ner Fredag och flyg hem Söndag.. så jag ska tydligen dit![]()
Har du pröjsat biljetterna eller vill du ha skjuts? Ner fredag morgon hem söndag lunch skicka pm med telnr så fixar vi det.
Åh, jag vill ju.. Men jag vet inte... De jag skulle åkt med avbokade.. Och vet inte om jag pallar ta tag i det ensam.


Du har PM
Så där lever jag de e perfa
Enda nackdelen är att man är i så fin form så 25 år yngre brudar jagar en o visar upp en för morsan som e lika gammal som jag - ja e 37![]()
Bra att du tar tag i det där med att dra dit henne,, har väntat flera månader på att få se Swish's lår nu..

Nä jag skiter ju i dom men det händer att tjejer runt 15 jagar runt mig och skämmer ut mig - så det inga problem så

Du får se de på lördag!![]()
Kung!
Måste rota upp bilderna på dig tidigare i tråden så jag känner igen dig, du MÅSTE se ut exakt som på den
Jag kommer se ut exakt som på min bild inne på profilen.
Hahaha, du är rolig du! Håret är lite mer vildvuxet, eftersom det är på utväxt, annars ska det vara samma lika..![]()
Allt jag försökte säga var bara att säg hej om du ser mig (gäller iofs alla
), gör det samma om jag ser dig! Siktar på att va där runt lunchtid kanske..
(sen vet jag att det är rätt svårt att råka känna igen en person bland flera tusen, men vore skoj me ett ansikte iaf)![]()
)
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-familj har fått sin tredje medlem. Efter F 4...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flaggskepp. Panigale V4 2027 får 218 hästkra...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttonde gången. 2026 års MotoGP-säsong vägrar ...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskyddsbåge, motorskydd och tankskyddsbåge – ut...
Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter debuten av Ducatis första motocrosshoj bekr...
MotoGP inför nytt helgformat från 2027 Två startfält. Två showdowns. Ett MotoGP. Nu kan fansen se fram emot en ä...
En helt ny Bonneville T40, ny Street Triple 798, uppdaterad Tiger 900 och Tiger 1200 . Triumph Motorcycles har b...
Raven Moravia TX Air+: Seriösa mc-kläder till ett överraskande smart pris Ventilation, anpassningsbart väderskyd...
Misano gav Márquez hans femte fulla raceseger sedan Ungerns GP i juni och hans fjärde helg med maxpoäng. Marc Má...
På MC-mässan i vintras anordnade vi en tävling där förstapriset var en säsong med nya Yamaha R7. Tävlingen blev ...