Singeltråden

Det är naturligtvis vettigt och logiskt det du skriver. Killar kan se situationen på annorlunda sätt och sannolikt skulle majoriteten av killar även tänka att detta enbart var tillfälligt möte och ännu fler skulle tycka att denna chey knappast var nått att satsa seriöst på. Eftersom killar är svin finns det en chans att den här hunden har pissat in fler revir och cheyen bestämmer sig, med all rätt, att hämnas. Kan ju knappast blejma henne. :D

Jag vill inte tro att det har något med kvinnligt vs manligt att göra. Det jag tror skiljer sig där är väl att killarna pratar mer öppet om att de varit otrogna, medan tjejer pratar mer öppet om att de blivit bedragna. Och det där med hämnd i ett sånt läge förstår jag faktiskt inte alls. Vad tjänar det till? Partnern som var otrogen först lär ju knappast bry sig, eftersom h*n brydde sig lite nog för att kunna gå och vara otrogen. ;)
 
Jag vill inte tro att det har något med kvinnligt vs manligt att göra. Det jag tror skiljer sig där är väl att killarna pratar mer öppet om att de varit otrogna, medan tjejer pratar mer öppet om att de blivit bedragna. Och det där med hämnd i ett sånt läge förstår jag faktiskt inte alls. Vad tjänar det till? Partnern som var otrogen först lär ju knappast bry sig, eftersom h*n brydde sig lite nog för att kunna gå och vara otrogen. ;)

Partnern bryr sig nog om han blev bedragen av bruden han bedrog. Att svika någon annan är lättare än att bli sviken själv.
 
Tror han menade att du har stora pattar, men inte vågar säga det rakt ut. :crash

Mina ryggproblem är ju orsakade av en vurpa, vilket också är anledningen till att jag inte får en bröstförminskning betald, utan måste punga upp med 40 000 själv om de ska bli mindre. :(
 
Yes, om inte brösten är orsaken till problemen får man vackert betala själv. Man kan få de förminskade också om man mår oerhört dåligt över storleken på de, men mina är för små för det. Lever i gränslandet!

Men du kanske har mer ont i ryggen än vad du skulle haft om de var mindre?
 
Så då är man uppdaterad,Aftonblaskan hade en artikel om kvinnors orgasm och eftersom allt i Aftonbladet är sant undrar jag om nån vill testa?eller är det bara ljug i den blaskan?:tuttar
 
Hmm såg nu först att så ger du dig själv maximal njutning :( så jäkla typiskt antar att killar blivit bortsållade när det kommer till att ge tjejer orgasm :3freak
 
...och den här kvällen verkar tråden ha dött. Utan inblandning av vare sig hästar eller barn... :död :rodnar

:va Kan verkligen otrohet och orgasmer ta död på en singeltråd? :va :7peta
 
Nyheter
Fat Boy Gray Ghost – 35 år efter Terminator 2

2025-års Fat Boy Gray Ghost...

European Bike Week: 2-7 september 2025

Under veckan den 2 – ...

Michael Schumachers Honda Fireblade såld på auktion

Michael Schumachers Honda F...

Dags för Mälaren runt 2025 – 16 augusti

Lördagen den 16 augusti 202...

Retrohoj från Honda presenterad på Suzuka

Under 46:e Coca Cola 8-timm...

Sandvikens franskaste Triumph

I Norrtälje kunde vi se hur...

Hydet Dirt Drag #2 – Helt enkelt skitkul

Den 2 augusti körde Hydet M...

A ride for our child, Tyra

MC-kortegen ”A ride for our...

Mälaren Runt #40 – 16 augusti

Lördagen den 16 augusti kör...

Specialbyggd Yamaha XSR900 GP

För att fira den trefaldige...

Back
Top