Singeltråden

Tur att säsongen snart är slut. Det är någon jävla hustomte som jävlas med mig tror jag, på vintern brukar de sy in mc-stället, i våras fick jag dra in magen rejält för att få på mig byxorna. Men nu är de nästan 15cm för stora i midjan, jävla tomtar säger jag. :huvet :)

De delade ut dem till mig. Enligt termodynamikens lagar :)

Klart både du och PippiT ska komma dit!
Shoulders says: do it!

Tar med ett par katanor så kan vi ha tornerspel.
 
Hej lilla Busken! :hej
Bokat har jag gjort, det är kostnadsfritt. För övrigt har du all info på FB (se länk nedan). Säger samma till dig som till Plåtis: så länge det inte är fullt 20 bokade så kan ni ju hänga på in i det sista. Plus att om det inte är fullt på Allstars så får jag väl ringa o be dem lägga till några platser. Men det kan jag ju inte garantera. :)

https://www.facebook.com/events/712707425422725/?ref_dashboard_filter=calendar
Hej!

Tackar för info, det låter fint det där :) jag bokar gärna in mig som en av de 20 preliminärt om det går bra, jag bör vara ledig men ville mest helgardera ifall något skulle dyka upp du vet... :) skulle jag få mitt schema och det visar sig att jag inte kan så meddelar jag såklart det I god tid så att jag inte håller en plats I onödan, men jag sitter cärna med er om jag får och om jag kommer till festen :)
 
Nyheter
Gotland Ring Bike Week, välbokat trots turbulens i bolaget!

Det är med glädje vi pratar...

Danske Vilh. Nellemann övertar Honda-importen i Sverige

Äntligen är frågan om vem s...

Danske Vilh. Nellemann övertar Honda-importen i Sverige

Äntligen är frågan om vem s...

Harley‑Davidson ”Creators Custom Clash”

Harley‑Davidson drar igång ...

Di Giannantonio tillbaka som vinnare!

Fabio Di Giannantonio är fö...

The Distinguished Gentlemans’s Ride – Körs i morgon!

Den 17 maj är det åter dags...

GOTLAND GRAND NATIONAL OCH AFTONBLADET SÄNDER 12 TIMMAR LIVE FRÅN ÅRETS TÄVLING!

Foto: Karin Tornblom Pre...

Allt om MC på Rapidos öppet hus!

Kom och hälsa på Rapido MCK...

Bike på Rapidos öppet hus!

Kom och hälsa på Rapido MCK...

Stabilt läge på Gotland Ring!

Den trista dispyten om ägan...

Back
Top