PippiT
Professionell mobbare
Det gör ju tyvärr inte det, det är ju där det sista lösa ligger och lurar...![]()
Tack så mycket
Du har fått konkurrens![]()
Jag är inte rädd för lite konkurrens gubben.


Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Det gör ju tyvärr inte det, det är ju där det sista lösa ligger och lurar...![]()
Tack så mycket
Du har fått konkurrens![]()
Benmuskler är snyggt både på insida, utsida o smalben. Den på smalbenet på yttre har jag en enorm, tycker den e ganska cool faktiskt.Du slipper få ont i benhinnorna om du har en bra muskel som tar hand om skenbenet.
Nä, jag säger ju att jag är liten.
Har alltid haft lite dålig rygg, men just det här kom bara sådär, aldrig haft så ont tidigare. Så förhoppningsvis ska jag väl kunna reda ut det snart.
Insida och utsida lår är det som är vansinnigt fult! Sen har jag upptäckt en muskel på smalbenet också som är ful som stryk, på övre delen av smalbenet, precis ytter om själva benet. Förstår inte alls vad den ska vara bra för!
Det är assnyggt med benmuskler ja, i rätt mängd och på rätt ställen. Och jämnt fördelat. Inget som stämmer in på mina ben med andra ord.![]()
Jag tror dig
Förstår... Kan ju vara så mycket olikt, svårt att säga... Ryggen är ju en hel jävla vetenskap att reda ut... Men jag hoppas det går bra iallafall, förhoppningsvis är det inget farligt
Äh, sånt som är funktionellt kan i mina ögon aldrig vara fult. Det är väl inte nödvändigtvis vackert rent "tjusighetsmässigt", men design och stil utan tanke på funktion är i mina ögon fulare. Sånt som har en tanke bakom, en funktion, ett användningsområde, det kommer alltid ha sin rustika charmMina smalben och vader är också ganska kantiga av sig, men så länge de gör vad de ska, springer och bär vad jag vill, så tycker jag om dem. Tror då rakt inte att dina är fula
Sen är det väl klart att allt har grader på skalorna, bodybuilding på tjejer är fan inte snyggt...Men å andra sidan är uppumpade bodybuilderkroppar inte funktionella heller så de har inte ens snygghetspoäng av det. DÄR kan vi snacka gräsliga muskler
View attachment 386511
Amen för fan... Vilka jävla bilder man hittar om man söker på female bodybuilder...Det där var fan en normal och fin tjej i jämförelse med vissa Belgian Blue...
![]()
Strutsägg i magen?![]()
För övrigt är jag hans flickvän nu.![]()
Men överraskningen består...![]()
Han fick träffa mina vänner igår när vi var på fest. Han berättade för en av dem vad överraskningen var. Orättvist![]()
Jag har varit o skjutit pistoler o revolvers idag o är lite kär nu.Förresten ta bort lite i den meningen o byt ut mot galet.
![]()
Nu får du ju visa, annars tror jag dig inte![]()
Föredrar nog kakor och bullar.
Grattis!Jag är för övrigt sjukt nyfiken nu jag med. Han kan väl åtminstone tala om hur länge du ska vänta på den?
Pippi med pistol låter lite farligt!Skulle gärna testa det själv nån gång, verkar kul!
TO MUCH o sen att hon badat i bajs gör inte saken bättre. Uäk.
Själv har jag bestämt att bygga på mina armar lite i höst men det är för att fylla ut skinnet med muskler istället för fettet som va där när jag va fetto. Mer ben o rumpmuskler ska det bli oxå förhoppningsvis.![]()
Du behöver inte tro mig, jag lovar. Lider inte nämnvärt över att folk tror att jag har snygga ben.![]()
Och då var hon verkligen inte värst som sagt, men kände att jag fick hålla igen lite om inte tråden skulle dö helt...
Generell deff och fitness är det inget fel på, men anabolabrudar med mer muskler än män går ju bort![]()
Det är inte svårt att ha mer muskler än vissa karlar.![]()
Fine. Övre delen av låren, om du skulle missa det.Framför allt den på andra bilden, precis där byxorna slutar, tycker jag är vansinnigt ful.
View attachment 386512View attachment 386513
Så, nöjd nu?![]()
Grattis!Jag är för övrigt sjukt nyfiken nu jag med. Han kan väl åtminstone tala om hur länge du ska vänta på den?
Förvisso sant, men du fattar vad jag menarNär kvinnor går från kvinnokroppar till ådriga manskroppar, då kan jag liksom inte se poängen med det...
Det är varken snyggt eller praktiskt, bara tvärfult
Heterokillar tänder liksom inte så ofta på manskroppar (jag gör det iallafall inte) så jag vetefan vem det är de vill impa på, lesbiska tjejer eller gaykillar?
![]()
Sig själva kanske?![]()
Jag förstår
Det tycker inte jag, tycker de ser välformade utVerkligen inte för mycket, ser bra ut ju!
Så nöjd så![]()
Har inte sagt att det är för mycket, bara på fel ställen.Men tack.
Fine. Övre delen av låren, om du skulle missa det.Framför allt den på andra bilden, precis där byxorna slutar, tycker jag är vansinnigt ful.
View attachment 386512View attachment 386513
Så, nöjd nu?![]()
![]() |
Hydet Dirt Drag #2 – Helt enkelt skitkul
Den 2 augusti körde Hydet M... |
![]() |
A ride for our child, Tyra
MC-kortegen ”A ride for our... |
![]() |
Mälaren Runt #40 – 16 augusti
Lördagen den 16 augusti kör... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Dragracing-EM på Tierp Arena 7-10 augusti
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
![]() |
Tierp Arena värd för EM i Dragracing
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla
Screenshot Den 16–17 aug... |
|
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey
För att fira den trefaldige... |