Sexigt med cheyer som snusar?

  • Thread starter Thread starter Paradoxy
  • Start date Start date

Sexigt med cheysnus?


  • Antal röstningar
    0
Jonathan skrev:
Ja antagligen :rolleyes:

Mysigt att hångla upp en tjej som snusar då :död


Tjejer som snusar är typ som att pilla sig i röven.

Så länge man inte hånglar med dom (pillar sig i näsan med samma finger) så är det inte så farligt :gnissla
 
Xyron skrev:
Hade de inte räknat ut en teoretisk storlek på internet och hur mycket det skulle väga om man stoppade ner det på 400gb-s hårddiskar. Tror det var mer än vad jorden skulle väga :gnissla

Edit: Undra hur mkt porr det skulle vara? :D


Ehh, hur tänkte du nu? Internet är ett nätverk, sidorna på internet finns redan på en eller flera hårddiskar, hur skulle det kunna väga mer än jorden?

Stora delar av internet finns på massor av hårddiskar, just nu finns en massa av sidorna på SH både på din och min hårddisk, samt på alla andras som har varit in här nyss.
Dessutom arkiveras stora delar av internet, en gång i tiden försökte man spara hela "svenska" internet på stadsbiblioteket.
 
Last edited:
Jag snusar, varför skall jag gnälla på att en tjej gör det. Bara hon bjuder när jag inte har min dosa med mig. :tungan
 
Paradoxy, jag hatar dig.
Du är ghey.
Du börjar likna min shey.


Denna utomordentligt feta rap kommer direkt ur helvetes hålor. Jag håller på att sluta snusa och sen kommer du med en snustråd? Nu är det en twix och en snusdosa :mattias


Edit: Sheyer ska inte snusa, dom ska suga på annat :hihi
 
Svanen skrev:
Paradoxy, jag hatar dig.
Du är ghey.
Du börjar likna min shey.


Denna utomordentligt feta rap kommer direkt ur helvetes hålor. Jag håller på att sluta snusa och sen kommer du med en snustråd? Nu är det en twix och en snusdosa :mattias


Edit: Sheyer ska inte snusa, dom ska suga på annat :hihi


Visst, jag fixar både twix och snurre om du kommer :tummenupp
 
Paradoxy skrev:

Skriver under på den..!! Pyrr...TVI!!

Och nåt som jag INTE kan med, är morsor som drar runt barnvagnen med ena handen och har en cigg i den andra. :kocko Eller gravida kvinnor som inte kan lägga av med skiten. Fy fan vad sne jag blir på sånt. !! :mad:

Edit: Alltså jävligt osexigt med både tjejer o killar som röker o snusar.

Tjing!

//Mad
 
Last edited:
Nyheter
Bridgestone dominerade i Suzuka 8 Hours

Pressrelease från Bridgesto...

Publikrekord under World Ducati Week

Ducati slog publikrekord un...

Brembo inför nya Hyction‑bromsskivor i WorldSBK 2027

Brembos nya carboceramiska ...

Ducati lanserar Desmo450 EDS

Ducati lanserar Desmo450 ED...

Custom Bike Show 2026

I år var det 52a gången Cus...

Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!

Med en månad kvar är det gl...

Från familjeföretag till modern motorhub – Ljunggrens Motor växlar upp

I motorvärlden finns det ha...

Inga mirakelbatterier ändå?

Rabalder kring Verge: Har s...

Custom Bike Show på lördag!

På Sveriges nationaldag, nu...

Bilder från DGR 2026

Den 17 maj kördes The Disti...

Back
Top