Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Fråga: Nån som vet exakt hur Apple-världen funkar 2012, måste man pröjsa 2300SEK per dator, när man köper Final Cut Pro X via iTunes lr?![]()


Köpa Gopro Motorsports HD Hero2 för 3389:- på Netonnet eller köpa Gopro Motorsports HD Hero för 1999:-
Är den nya så pass mycket bättre så den försvar pris skillnaden?
Njäh, den gamla modellen var ju top-of-the-line t.o.m. hela förra året, så köp den gamla om du inte har en massa krav på att köpa till alla de senaste värsta gimmickarna = wi-fi backpack osv. Vi har "bara" filmat våra onboard-shots i läge r2, wide HD, 16:9, 30fps, 720p mode o tycker HD Hero1'an är grym, kolla själv på vår youtube-kanal nedan. HD Hero2'an har levererats, men den har jag inte hunnit jobba med nåt än.
Edit: Kan återkomma med en liten recension efter Cartagena-test, om intresse finnes...![]()
Filmat med Gopro Hero 1, och redigerat i iMovie.
Jag köpte Gopro 2 från netonnet för några timmar sedan (igår alltså). Sitter och klurar på hur annat folk har fäst den på sina hjälmar. Fördelen med "2:an" är ju att det finns ingång för externmikrofon. Dessvärre så har idioterna inte gjort något hål i "lådan" för just mikrofon. Någon som vet om och var man kan köpa ett hus med hål för externmikrofon? Eller är det bara att ta fram borrmaskinen?Köpa Gopro Motorsports HD Hero2 för 3389:- på Netonnet
Du får köpa 'skeleton housing', ett kamerahus som inte är vattentätt utan är öppet på sidorna. Kostar runt 500-lappen har jag för mig, beställer du via ebay kan du spara en knapp hundring.Jag köpte Gopro 2 från netonnet för några timmar sedan (igår alltså). Sitter och klurar på hur annat folk har fäst den på sina hjälmar. Fördelen med "2:an" är ju att det finns ingång för externmikrofon. Dessvärre så har idioterna inte gjort något hål i "lådan" för just mikrofon. Någon som vet om och var man kan köpa ett hus med hål för externmikrofon? Eller är det bara att ta fram borrmaskinen?
Ni är väl med o tävlar dagligen på www.gopro.com där man kan vinna alla pryttlar dom tillverkar. Har försökt som en liten jävel sedan årskiftet vareviga dag utan nåt större resultat...![]()
Du får köpa 'skeleton housing', ett kamerahus som inte är vattentätt utan är öppet på sidorna. Kostar runt 500-lappen har jag för mig, beställer du via ebay kan du spara en knapp hundring.
|
|
Brembo inför nya Hyction‑bromsskivor i WorldSBK 2027
Brembos nya carboceramiska ... |
|
Ducati lanserar Desmo450 EDS
Ducati lanserar Desmo450 ED... |
|
|
|
Custom Bike Show 2026
I år var det 52a gången Cus... |
|
|
Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!
Med en månad kvar är det gl... |
|
|
Från familjeföretag till modern motorhub – Ljunggrens Motor växlar upp
I motorvärlden finns det ha... |
|
|
Inga mirakelbatterier ändå?
Rabalder kring Verge: Har s... |
|
|
Custom Bike Show på lördag!
På Sveriges nationaldag, nu... |
|
|
Bilder från DGR 2026
Den 17 maj kördes The Disti... |
|
|
ZXMOTO – nytt mc-märke i Sverige
PRESSMEDDELANDE, Köpenhamn,... |
|
|
Gotland Ring Bike Week, välbokat trots turbulens i bolaget!
Det är med glädje vi pratar... |