Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Edvardsson skrev:20539601. JKay med Solid Snake på pallen
2. Ljunghusen
3. Edvardsson. Men just nu småregnar det.... piss
4.
Kom igen nu gott folk! kommer bli skit skoj.... slutar snart regna =) Är kör sugen
Swish övertala nu den där andre![]()
Swish skrev:2053971Jag försöker! Att han ska få köra min hoj lockar nog en del, han provade den igår och fastnade tydligen rejält..! Jag ska ringa honom igen!![]()

Edvardsson skrev:2053973Heheh okej har han en rolig hoj du kan få köra då? annars är det inte så skoj.. han kankse har en såndär eu-moppe... fast dom går och trimma satan![]()
Edvardsson skrev:2053985Föresten någon som vet var vi ska köra?
Jag har bott i Lund i 2 år men mest dryckit fin öl och dyrt vin så jag vet knappt hur lund ser ut![]()
Edvardsson skrev:2053997fan dumt väder....![]()
Solid snake skrev:2054008Jag säger mot harlösa! Där är fina vägar (vet själv för jag har bott där och kört där.)
Swish skrev:2054001jag sa ju det innan, att det alltid blir dåligt väder framemot kvällen/eftermiddagen!
Fast här är, som sagt, ingen tendens till regn.
Edvardsson skrev:2054012Då träffas vi lundare här och kör till dig. SÅ bjuder du på tårta och glass![]()
eller vad säger ni? fast klart vi ska hem med och då regnar det väl här.... maby baby
Solid snake skrev:2054042Nu är man fullt utrustad, och det är bara småstänk här nu, verkar somd et lägger sig faktiskt.
JKay ringde mig för kanske en kvart sen ungefär, han sa att han sticker och hämtar hojen och sånt, så det blir av, jag antar att vi samlas där han har sagt i inlägget som rör dagens körning, jag ska se om jag kan övertala honom om att dra mot revinge/harlösa.Edvardsson skrev:2054044Men vad bestämms? Är inte Jkay här?
måste gå till garaget halv om jag ska hinna fixa allt... Jag är med på vad som.
Solid snake skrev:2054052JKay ringde mig för kanske en kvart sen ungefär, han sa att han sticker och hämtar hojen och sånt, så det blir av, jag antar att vi samlas där han har sagt i inlägget som rör dagens körning, jag ska se om jag kan övertala honom om att dra mot revinge/harlösa.
|
|
KTM uppdaterar sin elhoj
Pressrelease från KTM: ... |
|
|
Verksamheten säkrad på Gotland Ring!
Det har varit många turer k... |
|
|
Ducati Superleggera V4 Centenario – kolfiberdrömmen
Med anledning av Ducatis 10... |
|
|
Yamaha Ténéré 700 World Raid provkörd och klar!
Just nu återhämtar vi oss p... |
|
|
Provkörning pågår, Ténéré 700 World Raid!
Just nu är vi mitt i provkö... |
|
|
Världslansering, Yamaha Ténéré 700 World Raid!
Just nu är Bike på plats på... |
|
|
Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen
Screenshot I samband med... |
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |