Markus skrev:2435669Men är inte han kvar? Jag tänkte ta med bmwjohan också men han är ju här titt som tätt.
Jo, men det var en dryg månad sen sist. Inte som back in the days.
http://www.sporthoj.com/forum/showpost.php?p=2343712&postcount=33
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Markus skrev:2435669Men är inte han kvar? Jag tänkte ta med bmwjohan också men han är ju här titt som tätt.
mb skrev:2435879Lugn bara. De återfaller![]()


Åja, jag minns allt ett antal inlägg i min gästbok och PM-låda, där du undrade vart jag tagit vägen. Nu är jag här, men i tråkigare version. Kan pga tidsbrist inte lägga ner min själ på några diskussioner längre.Markus skrev:2435915Ja, men alla var inte lika saknade.
![]()
HanneZ skrev:2435685Mingves![]()

Solid snake skrev:2435709Så var det nog, det var ju ett tag sen om man säger så.![]()

skoteridioten skrev:2436722bmwjohan verkar ha lugnat ner sig och sladdar dagligen runt i 160km/h med sin 660 i supermotard/offroad-delen här på forumet
Mingves aka Vad toppar er 660? En klassiker.
http://sporthoj.com/forum/showthread.php?t=86478

Markus skrev:2436837Jag vet inte om han är tillbakadragen för jag kommer inte ihåg vad han hette, typ "Mcpojke-25", han hade en S:t Benner (eller vad de nu heter) som avatar och var jättearg förra sommaren efter en samåkning, det var så jävla bra.

Dee_cati skrev:2436949Seizure Later och Ravetrancer. Rejvis ....
det hoppas jag, för du vet att jag älskar digChrille skrev:2437274Fan jag har blivit kalkad. Rejvis såklart! Killen man bara måste älska ....eller nåt.![]()
FreddaGädda skrev:2437452Varför har Roller inte skrivit sen 15:e augusti när han i genomsnitt har skrivit över tre inlägg varje dag?
|
|
En dag på dragstrippen
Efter att ha varit aktiv so... |
|
Steve McQueens Scott Squirrel till salu
Detta Scott Flying Squirrel... |
|
|
|
Dags för Strängnäs Bike Show!
Sista lördagen i augusti är... |
|
|
Bikeweekend på Kjula denna helg
Den 22-23 augusti är det da... |
|
|
Motorcycle Inferno #8
Den 5 september blir Laxhol... |
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |
|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |
|
|
Steve Holcombe klar för GGN!
Pressmeddelande 2026-08-10 ... |
|
|
Nya Chief Vintage Sturgis
I samband med 86:e Sturgis ... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |