Sabbatsår från RR tävlingar 2007?

Hur gör du 2007


  • Antal röstningar
    0
Så Swedie har ändrat sig på den punkten? Bra det. SP är nog en excellent klass att starta med också.

Haha ja vi får väl se. Första körningen blir att öva starter, inbromsningar och öka farten ut. Försöka att endast koncentrera sig på ett moment i taget och sen när det väl sitter kombinera ihop dom.
 
Varför i hela helvete fick jag för mig att inte köra nånting i år? Nu är det skojskoj nere på ARC och jag sitter här hemma och gör ingenting vettigt.

Warum warum? Ovanligt jävla dåligt beslut. :mad:

125r-brum till salu? Nån? Billigt? Nästan gratis kanske? Jag behöver en nu. En 250r duger också. Gärna ny och gratis.
 
Då skiter jag också i det. Hela motivationen var att försöka slå sege, och nu sitter han hemma och surar med sina audiofilhögtalare han köpte för pengarna han fick för hojen. Åh, så gej.

Min motorcykel skulle bli glad om nån ville ta hand om den. Den är ämnad för större saker än butiksinredning. Köp den. KÖP DEN NU!
 
*/ ?>
Nyheter
Besöksstorm till MC-mässan på Elmia

Den svenska mc-mässan har v...

MC-mässan startar idag

Med start idag, den 23 janu...

Fullt drag på mc-mässan i Jönköping!

Bikes monter full till bred...

Nya Indian Chief Vintage

I kölvattnet av att ha spar...

MotoGP 2026: kalender och förare

MotoGP-kalendern och förarn...

Benavides till dramatisk Dakar-seger

Luciano Benavides, som gick...

Gotland Ring Bike Week 2026 – rabatt på färjan klar!

Alldeles nyss fick vi klart...

Michelin lanserar Anakee Adventure 2 – nytt adventuredäck med fokus på väg, men redo för grus!

Michelin breddar sitt adven...

Svensk auktion med tävlingshojar

Det svenska företaget Antiq...

Officiella: Harley-Davidsons 2026-nyheter

Efter att Cruiser-programme...

Back
Top