Farbrordane
Who wants to live forever
tjena...det börjar bli kallt ute så det är dags å ställa in monstret i dvala över vintern. någon som har ett garage för uthyrning i kalmartrakten, gjärna så centralt som möjligt. skicka ett mail eller pm.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
http://web.telia.com/~u48038424/index.htmsner0 skrev:På tal om nåt helt annat, hur länge kan man köra mini på skogstorpsbanan?
Fått lite lön och funderar på att skaffa en hobby...![]()
Vad hade det varit på Arrheniusgatan? Jag har garageplats där men har haft min hoj hos mina föräldrar sedan i juli. Hade dom snott något, repat eller "bara" pillat??sner0 skrev:Klövern har ett garage under gräddhyllan, e ju hyffsat centralt
Men när ja ringde dom förra våren så ville dom ha 450/mån för en bilruta o hon jag snackade med visste inget om för mc mer än att det blev 'lite billigare'.
Annars finns ju garaget på Arreniusgatan(stava?) men där har dom vart inne o pillat på massa hojjar o haft sig nyligen. 50kr/mån tog dom sist jag kollade.
På tal om nåt helt annat, hur länge kan man köra mini på skogstorpsbanan?
Fått lite lön och funderar på att skaffa en hobby...![]()
Osmium skrev:Vad hade det varit på Arrheniusgatan? Jag har garageplats där men har haft min hoj hos mina föräldrar sedan i juli. Hade dom snott något, repat eller "bara" pillat??
Annars kostar det 51:-/mån hos Kalmarhem i det garaget.
|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |
|
|
Steve Holcombe klar för GGN!
Pressmeddelande 2026-08-10 ... |
|
|
Nya Chief Vintage Sturgis
I samband med 86:e Sturgis ... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |
|
|
Shelby Turner, klar för GGN
Pressmeddelande 2026-08-05F... |
|
|
Premiär för Östgöta Dundret
Under 1940 talet var Finspå... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |