Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Ja e här nu iaf.. ledig hela veckan så några timmar på SH lär det ju bliPlonkan skrev:2394730Det märks att folk börjat jobba, eller åtminstone måste sitta nånstans utan möjlighet att sufra på SH, för det är ju helt dött här på forumet...!![]()
Jag e me´oxå... inte hela tiden, måste ju jobba lite då å då.Plonkan skrev:2394730Det märks att folk börjat jobba, eller åtminstone måste sitta nånstans utan möjlighet att sufra på SH, för det är ju helt dött här på forumet...!![]()
Ge mig en kamera, ledigt från jobbet och någon att åka bakpå så ska ni få se på bilderWar-psycho skrev:2394490Blev det inge fler bilder?
Var alla så slut i armarna att man inte orkade lyfta kameran kanske?![]()
Carro1 skrev:2395159Ge mig en kamera, ledigt från jobbet och någon att åka bakpå så ska ni få se på bilder![]()
Oh inte dåligtSnail_shell skrev:2395184Du fårt ledigt från jobbet!
Du får någon att åka bakpå..
Men kamera det blir lite svårare..![]()
Carro1 skrev:2395208Oh inte dåligt![]()
![]()
Då får jag väl se till att skaffa fram en kamera på egen hand då![]()
Låter som att det är givet för söndagsåkaMrnice80 skrev:2395237Jag har precis pratat med din chef, det är grönt med ledighet, bönpall har jag, och en kamera. Behöver du utrustning också??
Hmm, har ett men vet inte om det passar dig..![]()
Nej, vad ska nu Emelie säga om detta om du får åka innan henne..
Skämt o sido.![]()
Carro1 skrev:2395265Låter som att det är givet för söndagsåka
Har en del grejer själv, det enda som saknas skulle väl vara just ett ställ.
Finns bara ett sätt att ta reda på om det passar eller inte![]()
Har hon något att säga till om?![]()
![]()
Snail_shell skrev:2395290Var nu inte så bekymrad!!
Säg att du vill åka en söndag och det kommer stå 14 hojar på rad utanför med ställ, kamera och ledig plats bakpå...
![]()
![]()
Carro1 skrev:2395301
Då ska jag bara försöka ordna ledigt på söndag då![]()
![]()
Kan ju inte vara så svårt. Bara säga att du kommer se till att fika-stoppet blir på jobbet ditt. Sen får du hoppas att din chef inte förstår att fikat blir där även om du inte är medCarro1 skrev:2395301
Då ska jag bara försöka ordna ledigt på söndag då![]()
![]()
Mrnice80 skrev:2395237
Nej, vad ska nu Emelie säga om detta om du får åka innan henne..
Skämt o sido.![]()
Carro1 skrev:2395265
Har hon något att säga till om?![]()
![]()
Snail_shell skrev:2396175Den "fajten" slipper jag uppleva!!
Nästa söndag får ni åka utan mig..
Då har jag en massa ansvar..
Men å andra sidan så skulle det nästan vara värt att ta bilen ner till Rosenhill, bara för att få se den![]()
kul me ninja skrev:2396520faan...snigeln...ladda batteriet nuu å låna ut kameran..så kanske de blir nåra bra bilder![]()
Uh-oh, dig hade jag inte räknat med£m£li£ skrev:2395509Ja ni, vad ska jag sägaPassa dig Carro (jag har ju iof en deal med Andreas, men ändå
haha)..
Nej, får helt enkelt ragga upp någon att åka med på söndag.. Är ju ledig och har kamera som det ser ut nu iaf
![]()
Aaa, du tänker sååå!scud skrev:2395388Kan ju inte vara så svårt. Bara säga att du kommer se till att fika-stoppet blir på jobbet ditt. Sen får du hoppas att din chef inte förstår att fikat blir där även om du inte är med![]()
Ja så gott som iallafall.. någon som vet vad det ska bli för väder?Snail_shell skrev:2395365Du ser!!
Och det var väl redan ordnat??![]()
Det är bara att gå till chefen och få det bekräftat![]()
Carro1 skrev:2397012
Ja så gott som iallafall.. någon som vet vad det ska bli för väder?![]()
Äh, våga och vinn.. det blir väl en chansning när det börjar närma sig söndagSnail_shell skrev:2397074Förmodligen en mycket korkad fråga..
Regn!
till och från..
![]()
Carro1 skrev:2397102Äh, våga och vinn.. det blir väl en chansning när det börjar närma sig söndag![]()
![]()
![]() |
Tierp Arena värd för EM i Dragracing
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla
Screenshot Den 16–17 aug... |
|
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Vi provkör Indian Sport Chief RT
I Allt om MC nummer 8 som k... |
Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma
När en hojfirma i Tombolo i... |
|
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |