Tog inga tider alls.
Hade så kraftigt däcksslitage att det släppte ut ur vissa kurvor varv efter varv så jag vågade inte ladda fullt någonstans.
Då har du nya sulor tills idag alltås

Updat:
Alla haft trevligt idag?

Last edited:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Tog inga tider alls.
Hade så kraftigt däcksslitage att det släppte ut ur vissa kurvor varv efter varv så jag vågade inte ladda fullt någonstans.
Hmmm...blir det träning imorgon någon som vet?
Tyvärr inte, vi fick inte tag i någon läkare och dåfår vi inte köraHmmm...blir det träning imorgon någon som vet?
Tyvärr inte, vi fick inte tag i någon läkare och dåfår vi inte köra![]()
Var det inte någon som fick åka ambulans? Om så var fallet, hur gick det med honom/henne?
Aj fan. Det lät inte bra.2985009Det var Neutral som gick av i utgången av esset.
Foten rejält blå och svullen, ont i nacken oxå tror jag han hade.
Peppe är uppe hos honom nu.
Jag fick SMS igår, skruvar i hand och fot tydligen. Lite lack på att han inte fick titanskruvar GP-förare som han är! Och var var Dr Costa??? Jag har ingen aning om hur komplicerade brotten är men han dyker väl upp här snart och kan fylla i luckorna. För att vara första vurpan så slutade det ju inte så där fantastiskt bra direkt...Aj fan. Det lät inte bra.![]()
Metall i kroppen ska man ju ha men det där lät inget vidare.2985592Jag fick SMS igår, skruvar i hand och fot tydligen. Lite lack på att han inte fick titanskruvar GP-förare som han är! Och var var Dr Costa??? Jag har ingen aning om hur komplicerade brotten är men han dyker väl upp här snart och kan fylla i luckorna. För att vara första vurpan så slutade det ju inte så där fantastiskt bra direkt...![]()
är det ingen träning nästa tisdag?? står bara 17-20 på lms hemsida
Metall i kroppen ska man ju ha men det där lät inget vidare.
Highside eller lowside?
Ryktet säger higside men fakta kommer väl snart.
Alltid tråkigt att köra omkull men det slutade väl relativt bra, inga bestående men om jag förstått rätt.
Vem var det som var ute och fotade igår?
Det var Peter. Tror inte han har 90-100 hk men kanske 85-90 hk i den.2986093Jag undrar om det inte var Peter som körde om mig i medelgruppen sista passet. (röd/vit nr 18?)
Blev förvånad för jag tog inte in någonting överhuvudtaget på rakorna! Jävlar vad de där 250rna går. Hur många hk kan den hojen ha? Kan den ha 90-100 hk?
![]() |
Sandvikens franskaste Triumph
I Norrtälje kunde vi se hur... |
![]() |
Hydet Dirt Drag #2 – Helt enkelt skitkul
Den 2 augusti körde Hydet M... |
![]() |
A ride for our child, Tyra
MC-kortegen ”A ride for our... |
![]() |
Mälaren Runt #40 – 16 augusti
Lördagen den 16 augusti kör... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Dragracing-EM på Tierp Arena 7-10 augusti
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
![]() |
Tierp Arena värd för EM i Dragracing
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla
Screenshot Den 16–17 aug... |
|
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |