Riktiga stuntare >kungarna!

Status
Ej öppen för fler svar.
Bra kört kusin, se nu till att pallra dig in till stan nästa vecka så vi får fixa den där hjälmen!

Och se till att reta gubbjävlarna i Länghem riktigt mycket!
 
mäktig film :tummenupp varför vissa klankar ner på er är bara för att dem är avundsjuka, sorgligt men sant
 
Mycket imponerande.

Btw, när bakljuset tar i marken är du över 12an, snarare halv ett. Eller iaf kvart över tolv. :tungan
 
Emil_in_hifi skrev:
Bra kört kusin, se nu till att pallra dig in till stan nästa vecka så vi får fixa den där hjälmen!

Och se till att reta gubbjävlarna i Länghem riktigt mycket!
haha ska se till att dom vet vad som är sport. och kmr in och ser till att jag får en ny hjälm snart;)
 
fagerman skrev:
aaa men mt5:orna har väll fortfarande trumbroms.. och med trumbroms litar man inte så mkt på. var inte så negativ.. visst du kan skriva din kommentar på ett hyggligt sätt.. menar alla inte bara du red

Vad väntar du dig på ett sporthojsforum? :kocko
 
Ge grabbarna en chans... Så länge man beter sig moget och skriver vettiga saker ska man väll kunna posta en tråd utan att få en massa påhopp?

Grymt bra kört :tummenupp
 
Jag ser fram mot kommande filmer med lite större "moppar" :tummenupp
 
MackeNo1 skrev:
Ge grabbarna en chans... Så länge man beter sig moget och skriver vettiga saker ska man väll kunna posta en tråd utan att få en massa påhopp?

Grymt bra kört :tummenupp
tack så mkt MackeNo1. jag tycker vi gör rätt.. jag tycker vi inte har gjort något fel. eftersom jag vill bara visa och höra vad ni vuxna tycker och visa att det finns sånna som har framgångar till stunt fordon. men vissa gör ju så att man får mindre självförtroende när ni tex säger "det gör jag med en cykel" osv.. det finns inget fel på filmen eller på denna tråden... visst det finns moppeforum. men vi umgås med vuxna som säger att vi är riktigt duktiga och därför tänkte jag att att ni kunde säga vad ni tyckte med..
 
Hycklandet blir bara värre och värre på denna sida känns det som. Bara för att man kanske inte har möjligheten att åka SH så måste man ju ändå få drömma och leka med det som finns tillgängligt....? Ist. för att gnälla så kan ni som gör det, sätta er på sportbågarna och filma liknande trix med dessa så kan man sedan se ifall det är någon utav er som lyckas sätta tricken liraren på MT5:an gjorde.
Grymt kört by the way! :tummenupp
 
ElDiablo skrev:
sätt er på sportbågarna och filma liknande trix med dessa så kan man sedan se ifall det är någon utav er som lyckas sätta tricken liraren på MT5:an gjorde.
Speciellt den meningen tänkte jag skriva inte exakt men nästan.. frågan gäller fortfarande kan ni göra samma trix?om nbi gör det så låter jag er klaga på oss
 
Status
Ej öppen för fler svar.
Nyheter
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”

På MC-mässan i vintras anor...

Nisse Hedlund bortgången

Den legendariske motorkonst...

En dag på dragstrippen

Efter att ha varit aktiv so...

Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Back
Top