Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
ÖÖÖÖööööh jo det kostar 400:- NU som du kanse kan läsa i början av denna tråd samt i femtioelva andra trådar!lasse kongo skrev:2452495kostar det inte 400kr? för hoj... nästa sommar när man får riktig hoj så åker någ skylten
Du har rätt!loCCan skrev:2452525Från och med 1 oktober kostar det väl 2000 för liten/ingen/felplacerad skylt? eller har jag helt fel?![]()
Därför att har du ingen skylt blir du garanterat stoppad!thornestedt skrev:2453166en sak som jag har undrat när vi ändå pratar om skyltar, det är vad är poängen med att ha en liten skylt? det är samma böter, snuten blir lika sur och du har ingen som helst förmåga att kunna diskutera för att eventuellt slippa böter då du bevisligen har låtit tillverka en olaglig skylt!..

Är det inte straff nog att ha en liten ,eller ännu värre ingen allslerox78 skrev:2445724600 är det väl i böter om du har liten eller ingen alls

|
|
Stabilt läge på Gotland Ring!
Den trista dispyten om ägan... |
|
|
Anpassad service för Ducati Desmo 450 MX
Ducati lanserar serviceinte... |
|
|
Oro för batteriet
Batteriet oroar mest – men ... |
|
Video: Ducati Hypermotard
Bikes Rikard Ploj åker ner ... |
|
|
Video: Ducati Hypermotard
Bikes Rikard Ploj åker ner ... |
|
|
Bike-Dagarna har öppnat!
Vinn en airbagväst från Dai... |
|
|
H-D Pan America 1250 Limited provkörd
I nummer 5 av Allt om MC ko... |
|
|
Custom Bike Show den 6e juni.
När Twin Club MC i Norrtälj... |
|
|
Tidigare SMC-profil tar över som ordförande i Svemo
Mötets ordförande Anna Iwar... |
|
The Distinguished Gentlemans’s Ride
Den 17 maj är det åter dags... |