Twosaint skrev:ok nackdelar/fördelar fugge/insprutning då ?
nån extra hk eller vrid i 02:an då eller ?
Roligare motorkaraktär på förgasaren

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Twosaint skrev:ok nackdelar/fördelar fugge/insprutning då ?
nån extra hk eller vrid i 02:an då eller ?
freding skrev:www.Rhenkullen.net har en för lite över tusenlappen som jag har haft innan, bra passform och riktigt snygg, inget nummerpåtsfäste, använder originallamporna.
Sorry. skulle vara www.rhencullen.net med c...närmare bestämt http://www.rhencullen.net/acatalog/Online_Catalogue_Styling_323.htmlGottis skrev:länken funkar inte![]()
freding skrev:Sorry. skulle vara www.rhencullen.net med c...närmare bestämt http://www.rhencullen.net/acatalog/Online_Catalogue_Styling_323.html
mvh
Men den översta kostade ju 101£ olackad???Gottis skrev:hmm till min 99 så kostade den 189 £ det är som här hemma don skulle du ha 266 £ med blinkers då är http://www.bikersneed.se/ billigare och snyggare men vet inte om jag har tid att plasta en själv...Mycket på jobbet går snart in i![]()
Santo skrev:Är man knäpp om man köper en undertail till r1:an för 4000:-?
Står i valet o kvalet att köpa en från USA (pris 2500:- om den inte fastnar i tullen) eller en som e lite snyggare från England som kostar 260 pund inkl lack.![]()
Santo skrev:Är man knäpp om man köper en undertail till r1:an för 4000:-?
Står i valet o kvalet att köpa en från USA (pris 2500:- om den inte fastnar i tullen) eller en som e lite snyggare från England som kostar 260 pund inkl lack.![]()
freding skrev:Men den översta kostade ju 101£ olackad???
Du förlåt, tänkte inte på att det var en sexa du hade, fick för mig det var en etta...Gottis skrev:ja men det är till 2001-2002 den har en annan baklykta med två runda jag har den extremt fula hela
Chribba skrev:Hej!
Vilken bra tråd!
Jag har några frågor om yamaha-fälgar. Det är nämligen så att jag är på jakt efter en...
...så bromsskivorna måste vara exakt lika, sen vill jag att fälgarna ska vara identiska. Känns som att Fazer kanske har ett par fälgar som är tyngre/ mindre sportiga...
//Christian
freding skrev:Du förlåt, tänkte inte på att det var en sexa du hade, fick för mig det var en etta...
JappKay skrev:Jag kan ju passa på att fråga; är det vanliga bil-H4-lampor som sitter i Rettan?![]()
ZX Moto gör en Honda-lik retromodell
Screenshot Titta bakåt u... |
|
![]() |
Nya Ducati Multistrada V4 Rally
Pressrelease från Ducati (B... |
![]() |
MV Agusta bekräftar ny Brutale
MV Agusta har avslöjat en d... |
![]() |
Yamaha rekordsatsar på GGN
När världens största enduro... |
Buell 1190 Super Cruiser rullar av linan
Screenshot När Buell för... |
|
![]() |
Nytt världsrekord:”highchair wheelie” i 204 km/h
Den brittiske stuntföraren ... |
![]() |
Stora Motorcykelkatalogen 2026
Nu har vi öppnat förbeställ... |
![]() |
Nya Panigale V4 R: Ducatis nya högfartsvapen
Nya Panigale V4 R har senas... |
![]() |
Vilken otrolig comeback!
Spanjoren Marc Marquez full... |
![]() |
Indian slår rekord på Bonneville Salt Flats
Ända sedan INDIAN MOTORCYCL... |