Olof Eriksson
1 0lof 3riksson
Det där är en turbo, en sån där grej som sitter på Gilette rakhyvlar och eyelashers från max factor! Den gör din moped bättre på allting!Kimen skrev:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Det där är en turbo, en sån där grej som sitter på Gilette rakhyvlar och eyelashers från max factor! Den gör din moped bättre på allting!Kimen skrev:
foppa skrev:verkar vara R1 kvalitet på era maskiner![]()
kontroll skrev:när jag släpper på gasenr
Vart får man tag på ett nytt bränslefilter i sthlm?Mell skrev:Eller skit i bränslefiltret.....
kontroll skrev:Vart får man tag på ett nytt bränslefilter i sthlm?
Och va går de på ungefär?
2fast 4you skrev:va fasiken e de fö nått
![]()
har du kört r1a?? isåf vad grundar du det på..foppa skrev:verkar vara R1 kvalitet på era maskiner![]()
GuW skrev:Jag tycker mig se här att dom som inte köpte kina moppe glädjs åt att dom som köpte kina moppe får problem?
Är det bara den vanliga svenska avundsjukan, eller ville ni ha en ni med men fick inte för mamma/sambo?
Jag köpte ingen själv, men glädjs med dom som fick riktigt bra exemplar och tycker synd om dom som fick riktigt dåliga exemplar.
Någonstans mittemellan hade jag förväntat mig att kvaliten skulle vara, och dom fel jag har läst om tidigare är ju av det bagatellartade slaget.
(sneda kåpställningar, trasig rem till batteriet osv)
Det här är väl det första större felet jag läser om, och inte ens det avskräcker mig, även om det skulle vara lite surt att sitta på det exemplaret.
bebbe skrev:Jag tror att alla kina hojarna kan bli bra om man går igenom dom ordentligt innan man drar igång dom. Tror att mitt ex var ordentligt dåligt från början men efter en hel del skruvande så verkar den fungera bra![]()
Jensa skrev:Är det kvalitet på de där hojjarna?![]()
Nej!
Mookie skrev:Ja, din går ju som ett troll.
Köra idag?
Jag har fixat nytt kåpglas nu, pimpigt värre!![]()
bebbe skrev:Kan nog bli lite körning kanske. Kommer nog tyvärr inte ha någon bil idag bara. Skall även försöka byta starten till DR:n Men som sagt köra skulle jag gärna vilja göra![]()
kontroll skrev:Nu när jag ändå är igång å skruvar skulle jag vilja ha tips på billiga delar man bör byta ut direkt, tips nån?![]()
Mookie skrev:Vi får väl ta bussen.![]()
Vädret tillåter ju utomhusaktivitet så det vore juste att kunna köra på något ställe som inte är fullt med betångperlare.![]()
ARU eller någonstans upp vid ditt jobb kanske.
blom skrev:har du kört r1a?? isåf vad grundar du det på..
nä tänkte väl det.. ett moppe fucko som inte vet någe
![]() |
Customhoj Bike Show 2026
Den 23 till 25 januari körs... |
![]() |
Racing på Kjula Dragway till helgen
Den kommande helgen (23-24 ... |
Harley-Davidson och MotoGP lanserar Harley-Davidson Bagger World Cup
Harley-Davidson och MotoGP ... |
|
![]() |
BMW Motorrad International GS Trophy 2026 körs i Rumänien
Platsen för BMW Motorrad In... |
![]() |
Strängnäs Bike Show den 30/8
Sista lördagen i augusti är... |
![]() |
Mälaren Runt – Tillbaka till rötterna
Under lördagen kördes Mälar... |
![]() |
Fat Boy Gray Ghost – 35 år efter Terminator 2
2025-års Fat Boy Gray Ghost... |
![]() |
European Bike Week: 2-7 september 2025
Under veckan den 2 – ... |
Michael Schumachers Honda Fireblade såld på auktion
Michael Schumachers Honda F... |
|
![]() |
Dags för Mälaren runt 2025 – 16 augusti
Lördagen den 16 augusti 202... |