Problem med .lnk

Lurch

Partiellt rupturerad
Gick med
6 Mar 2003
Ort
Hemmavid
Hoj
Suzuki GSX-R 750
Eftersom Datasnack-tråden inte syns bland "senaste trådarna" på första sidan (och jag har panik) så postar jag även här. Have oversight.

Tjena.

Min dator har bestämt sig för att sluta förstå vad en .lnk-fil är. Vilket program skall assicieras med dessa filer? Det handlar alltså om genvägar. Om jag startar tex mediaspelaren via en genväg så kommer ett meddelande att datorn inte vet vilket program som skall användas. Om jag då accosierar till mediaspelaren så associeras alla genvägar till mediaspelaren... Nån som varit med om detta?
 
Coolt. Så då har du massa genvägar till mediaplayern. Soft. Då lär det ju inte vara några problem att få igång den, i alla fall....altid något. :banana

Seriös. Det enda som hjälper för att reparera Windows är ominstallarion. Med föreliggande formatering.
 
*/ ?>
Nyheter
Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni

Retro möter racing – Ducati...

Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026

Voge DS 800 X Rally är en n...

Harley-Davidson laddar upp med massor av kubik

Harley-Davidson fortsätter ...

KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?

KTM:s mellanklassraket får ...

Nytt från Halvarssons: Mora V2

Halvarssons nya Mora V2 är ...

Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife

Efter att motorcyklar förbj...

Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife

Efter att motorcyklar förbj...

BMW R 12 G/S – ännu bättre med Wunderlich

Tysk precision möter äkta G...

Vinn en batteriladdare från CTEK

I samarbete med CTEK har vi...

Video: KTM 1390 Super Adventure S EVO!

Super Adventure och Teide ...

Back
Top