Påhopp Från Swedie

Status
Ej öppen för fler svar.
"Det är bättre att hålla tyst och låta folk tro man är dum i huvudet än att öppna käften och bevisa att dem har rätt." :mattias
 
:) Lowrider plugga och bli ngt stort då kan du tjäna egna pengar och köpa precis den hoj du vill ha.
Swedie jag skickar dej ett pm det är sant verkar vara allt för många som är involverade är lite löjligt nu ok jag la kanske fel rubrik påhopp men tro mej jag betalar hellre än att behöva försvara mej ,från en massa välutbildade besservissers.Å andra sidan är jag inte den som gömmer mig,säger vad jag tycker o tänker (sista sparsamt får ont i hvdt) jag är inte arg på dej inte på ngn ma skall våga säga saker o ting eller har jag fel.
inga stulna hojar,inga kraschade, inget märkligt somliga byter brudar ofta menas det att dom håller på med trafficking? i love bikes thats all.
mvh Jordan :fyllisar
 
Status
Ej öppen för fler svar.
*/ ?>
Nyheter
Ducati DesertX 2026

Ducati DesertX 2026 – ännu ...

KTM firar 100 år av 6DAYS

KTM firar 100 år av 6DAYS® ...

Snabbladdad ny 94-hästars elhoj

BBM Hiro – ett helt nyutvec...

KTM bryter med Kiska – så påverkas framtidens design

Efter flera decennier tills...

Ducati Formula 73 – retro och racing i perfekt harmoni

Retro möter racing – Ducati...

Voge DS 800 X Rally – Ny offroadhoj till 2026

Voge DS 800 X Rally är en n...

Harley-Davidson laddar upp med massor av kubik

Harley-Davidson fortsätter ...

KTM 790 Duke – ny generation på gång till 2027?

KTM:s mellanklassraket får ...

Nytt från Halvarssons: Mora V2

Halvarssons nya Mora V2 är ...

Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife

Efter att motorcyklar förbj...

Back
Top