Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Riktigt tråkigt att höra. Någon som vet vem det var? Antar att det inte var r1_per då han varit inloggad idag?
först så smällde jag, eller åkte av rättare sagt. men jag klarade mig bra till skillnad mot min hoj. men sen så åkte en polare av riktigt ordentligt så han blev hämtad av ambulansen. men på sjukan sa dom att han hade brutit nacken och det gick inte att rädda han. så idag misste jag en bra vän... må han vila i frid
Jag gjorde verkligen ALLT jag kunde och hoppades hela natten att han skulle klara sig Du ska ha tack själv. Jag hade inte grejat att göra hjärtkompressionerna helt själv. Det blev en liten snabblektion där. Hoppas att du är okej med det nu i efterhand. Du gjorde ett bra jobb!Riktigt tragiskt de här! Tycker synd om hans polare som var med på platsen och bara fick se på när han låg där, måste varit tungt. Och speciellt hans familj.
Och tack k-man som hade koll på läget och gjorde de bästa av situationen.
Du ska ha tack själv. Jag hade inte grejat att göra hjärtkompressionerna helt själv. Det blev en liten snabblektion där. Hoppas att du är okej med det nu i efterhand. Du gjorde ett bra jobb!
Var ni kvar länge på platsen? Kom polisen dit?
|
|
Verksamheten säkrad på Gotland Ring!
Det har varit många turer k... |
|
|
Ducati Superleggera V4 Centenario – kolfiberdrömmen
Med anledning av Ducatis 10... |
|
|
Yamaha Ténéré 700 World Raid provkörd och klar!
Just nu återhämtar vi oss p... |
|
|
Provkörning pågår, Ténéré 700 World Raid!
Just nu är vi mitt i provkö... |
|
|
Världslansering, Yamaha Ténéré 700 World Raid!
Just nu är Bike på plats på... |
|
|
Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen
Screenshot I samband med... |
|
|
CTEK visar upp ny laddare och ”booster”
CTEK NXT 5 Nu börjar sol... |
|
|
Vi provkör nya H-D-modeller
Allt om MC åkte till Malaga... |
|
|
IDM tar klivet upp – EURO MOTO lanseras
EURO MOTO ersätter inte IDM... |
|
|
Galfer skärper greppet om racing
Pressrelease från Galfer: ... |