skit...missade er...hoppas man kan hänga på nästa gång...Zeb_Macahan skrev:Häng med runt i malexandertrakten, vi åker söndag, mellan elva och 12 förmodligen. Messa eller ring mig: 0708-952812, Jens
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
skit...missade er...hoppas man kan hänga på nästa gång...Zeb_Macahan skrev:Häng med runt i malexandertrakten, vi åker söndag, mellan elva och 12 förmodligen. Messa eller ring mig: 0708-952812, Jens
Maverick skrev:de tror jag säkert.. skulle gärna oxå varit me..
skulle inte ni vidare sen efter racet?? åkte ni direkt hem eller??
Hur lyckas man med det?? Hon orsakade flera olyckor med bilar och husvagnar under ca 1 mil, sen frontade hon en lastbil och dog...Jag vet inte hur gammal du är, men hon var 22 år...Viffer skrev:Helt sjukt, hörde det på nyheterna igår.
Blir jag sån när jag blir gammal är det skott pengar på mig!
Emmi skrev:Jag vet inte hur gammal du är, men hon var 22 år...![]()
eus skrev:Jag vet inte hur gammal du är.. men du kallade henne för tant![]()
edit: jag vet hur gammal du är??
edit igen: nu har jag nya däck, frambromsar å olja bara drivpaket som saknas![]()
eus skrev:Jag vet inte hur gammal du är.. men du kallade henne för tant![]()
edit: jag vet hur gammal du är??
edit igen: nu har jag nya däck, frambromsar å olja bara drivpaket som saknas![]()

Maverick skrev:Muuuhahahahahahahah![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Hur e de me tant emmi??![]()
![]()
Måste oxå skaffa nytt bakdäck.. innan onsdag..![]()

22 år och tant?Emmi skrev:Jag vet inte hur gammal du är, men hon var 22 år...![]()
Emmi skrev:
Mavve, vad händer på onsdag??

Rodentboy skrev:Tjusig avatar du fått till..![]()
BENSON skrev:Öl transport fanns...
Hjälmen är en jordglob![]()
![]()
![]()
![]()

Zeb_Macahan skrev:Nånn som ska ut å åka eller leka idag.. ring isåfall, jag är sugen ....
//jaG

eus skrev:Eventuellt... om jag vågar..![]()
Måste nog spänna till kedjan lite till först ..
får kräma ut det sista ur drivpaketet![]()
Min mobil pajjade i fredags å jag hade alla nummer inlagda på telefonen istället för kortet.. så jag har inte kvar ett enda nummerSMART!
![]()
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-familj har fått sin tredje medlem. Efter F 4...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flaggskepp. Panigale V4 2027 får 218 hästkra...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttonde gången. 2026 års MotoGP-säsong vägrar ...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskyddsbåge, motorskydd och tankskyddsbåge – ut...
Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter debuten av Ducatis första motocrosshoj bekr...
MotoGP inför nytt helgformat från 2027 Två startfält. Två showdowns. Ett MotoGP. Nu kan fansen se fram emot en ä...
En helt ny Bonneville T40, ny Street Triple 798, uppdaterad Tiger 900 och Tiger 1200 . Triumph Motorcycles har b...
Raven Moravia TX Air+: Seriösa mc-kläder till ett överraskande smart pris Ventilation, anpassningsbart väderskyd...
Misano gav Márquez hans femte fulla raceseger sedan Ungerns GP i juni och hans fjärde helg med maxpoäng. Marc Má...
På MC-mässan i vintras anordnade vi en tävling där förstapriset var en säsong med nya Yamaha R7. Tävlingen blev ...