Knoddas
Gudomlig sporthojare
- Gick med
- 10 Nov 2010
- Hoj
- 848
30 September förstod jag det som att den skulle visas upp..?Är det verkligen ingen som har en bild på fanskapet![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
30 September förstod jag det som att den skulle visas upp..?Är det verkligen ingen som har en bild på fanskapet![]()
30 September förstod jag det som att den skulle visas upp..?
Har inte sett något mer än filmteasern i startinlägget. Där är det väl kåpglas, bakdel och toppen på tanken som visas? (inlagd nedan)Är det verkligen ingen som har en bild på fanskapet![]()
Hoppas innerligt att det blir en hoj som verkligen går att svänga med och inte någon stor jävla pråm som går fort rakt fram, ZX14R är verkligen inte en superbike i mina ögon iaf...
En 600 på anabola hade ju inte varit fel![]()

Har också ett vagt minne av detta. Ingen länk?...Och från division "Liten pinne kittlar bättre än stor stock":
1983 gjorde Bike ett reportage om Honda NR 250, tvåcyl. med ovala kolvar, åtta ventiler och dubbelturbo, gav hundrafemtio häst!
Utan bilder har det inte hänt!Ballt, det var alltså en kompressor i hojen. Kul att få läsa/se mer av skapelsen inom kort. Fränt!

Utan bilder har det inte hänt!Och är inte sant, heller, för den delen.
![]()
Det var som f-n... Nåja, det är ännu inte för sent att bli överraskad. Fast den kan mycket väl vara datorgenererad från en 3D-modell..
Det var som f-n... Nåja, det är ännu inte för sent att bli överraskad. Fast den kan mycket väl vara datorgenererad från en 3D-modell..
Alltså jag får ju råbånge av siluetten på h2an i det klippet. rsv4 liknande bakdel tesammans med plast format i huxflux manné i frontkåpan e ju awesome.... får se om den verkligen ser så spejsad(space:ad) ut när man ser hela omaskerade hojen... AWESOME med dessa teasers från kawwa iaf![]()
|
|
Bridgestone dominerade i Suzuka 8 Hours
Pressrelease från Bridgesto... |
|
|
Publikrekord under World Ducati Week
Ducati slog publikrekord un... |
|
|
Brembo inför nya Hyction‑bromsskivor i WorldSBK 2027
Brembos nya carboceramiska ... |
|
Ducati lanserar Desmo450 EDS
Ducati lanserar Desmo450 ED... |
|
|
|
Custom Bike Show 2026
I år var det 52a gången Cus... |
|
|
Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!
Med en månad kvar är det gl... |
|
|
Från familjeföretag till modern motorhub – Ljunggrens Motor växlar upp
I motorvärlden finns det ha... |
|
|
Inga mirakelbatterier ändå?
Rabalder kring Verge: Har s... |
|
|
Custom Bike Show på lördag!
På Sveriges nationaldag, nu... |
|
|
Bilder från DGR 2026
Den 17 maj kördes The Disti... |