Ny på uppmaning :-)

Trivs redan...

Men OJ vad jag vill ut på vägarna istället för att sitta med deklarationen :-(. Dessutom ska jag resa bort 2 veckor. Känns som en liten miss i planeringen när jag bara vill njuta av våren och de (äntligen) grusfria vägarna!
 
Sussi skrev:
2123605 Men OJ vad jag vill ut på vägarna istället för att sitta med deklarationen :-(. Dessutom ska jag resa bort 2 veckor. Känns som en liten miss i planeringen när jag bara vill njuta av våren och de (äntligen) grusfria vägarna!
Hade planerat att åka nästan hela dagen idag. Såg fram emot det som f*n igår när jag satt på jobbet och det var tungt.. Ställde klockan på tidigt idag..

Vad vaknar man upp till!? Regn! :mad: :4skrika

Har spöregnat hela denna veckas lediga dag för mig. Gav mig ner i garaget och despomeckade lite med hojen bara för att ha något att göra. Nu har solen tittat fram, men vad gör det? Nu är jag ju fan full så då får jag ändå inte åka... :4skrika :4skrika
 
Välkommen till dårhuset, som det var någon som skrev. :-)
 
hehehe. Vad skönt att det är fler än jag som lider denna dag...

...och snart åker vinet fram
 
Sussi skrev:
2123963 hehehe. Vad skönt att det är fler än jag som lider denna dag...

...och snart åker vinet fram

Visst det går alltid att doppa deklarationen i vin och tända på men det är ju ingen riktig lösning ;)
 
I'M BACK!!! Har ni saknat mig??? Grymmycket att göra på jobbet just nu och det enda jag vill är köra!!!!! Jag åker gärna ut tillsammans med ngn!!

dessutom måste jag rätta upp deklarationen - tillsammans med vin blev den fel :(
 
JKay skrev:
2118622 Jepp gött e det!! :tuttar :D

-------------------------------------------------------

Trådstartaren:

hej o välkommen!!

Ja kan man inte klämma får man skriva det HAHAHAHAHA :hihi
 
Sussi skrev:
2110260 Hej. Fick en stark uppmaning om att gå med i Sporthoj och jag gör som jag blir tillsagd ;-). Men på eget inititativ tog jag körkort vid 35-års ålder och köpte en Ducati Monster S4. Jag veeet - den är stor. Som mycket övrigt i livet är det slumpen som avgör ;-). /Sussi

Haha! Trodde du skulle skriva "Som mycket övrigt i livet är det storleken som räknas" :tungan
 
Nyheter
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP

För att fira den trefaldige...

Dragracing-EM på Tierp Arena 7-10 augusti

Den 7–10 augusti 2025 förva...

Tierp Arena värd för EM i Dragracing

Den 7–10 augusti 2025 förva...

120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla

Screenshot Den 16–17 aug...

En vecka kvar!

Nu är det exakt en vecka kv...

Farligt vilseledande alkomätare på marknaden

Ett stort oberoende test ut...

Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey

För att fira den trefaldige...

Vi provkör Indian Sport Chief RT

I Allt om MC nummer 8 som k...

Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma

När en hojfirma i Tombolo i...

Äldre än en gentleman

Vi har fotograferat en 100 ...

Back
Top