Nu börjar det arta sig.

Man kan ju kasta in hatten. Jobbigt att dölja på en anställningsintervju. Snart kommer småfåglar att sätta sig och vila i hålen.


:krama
 
Ta det till det extrema istället och köp en buttplugg al'a 15cm,lättare att dölja.Iofs så har meningen med att slicka nån i örat fått en helt ny innebörd.
 
Plåtniklas skrev:
Bah! 13 faaaktiskt! ;)

Fan att jag inte såg det :huvet :D

Har inte du problem med att du tappar dina när du tar av dig hjälmen? Efter jag hade tappat den 3:e ner i brunnen vid mitt garage gav jag upp :hihi Måste hitta ngt som funkar bättre
 
Chris Husky skrev:
Fan att jag inte såg det :huvet :D

Har inte du problem med att du tappar dina när du tar av dig hjälmen? Efter jag hade tappat den 3:e ner i brunnen vid mitt garage gav jag upp :hihi Måste hitta ngt som funkar bättre

Jag hade det problemet med mina förra pluggar men dom här sitter betydligt bättre. Nåt du annars kan göra är att köpa ett par såna här. Kostar tyvärr en hel del men är snygga och sitter GARANTERAT fast.
 

Bifogat

  • tunnel.jpg
    tunnel.jpg
    21.3 KB · Visningar: 31
En kort M16 Bult med mutter borde väl vara betydligt billigare än en sån där jättepopnit! Då kan man ju tom kosta på sig en rostfri :D
 
Nyteknik skrev:
Får vi se tribaltatueringarna också?
Var inte så jävla fördomsfull :fatta!

Det kan lika gärna vara sån där unik, personlighetsuttryckande taggtrådstatuering runt överarmen.
 
Plåtis: AJ!!! Det ser ut att göra ont..
Nu vill jag inte höra nått om att det gör ont att ta av sig hjälmen nästa gång vi träffas.. :7peta :tungan

/Lännström
 
Nyheter
Recension: Gilles MUE2 fotpinnsats

Om du vill förfina din hoj ...

Recension: Gilles MUE2 fotpinnsats

Om du vill förfina din hoj ...

Australiskt stjärnskott klart för GGN 2026

20-årige australiensaren Wi...

Alltid redo för regn

Håll dig torr på hojen – ny...

Bridgestone dominerade i Suzuka 8 Hours

Pressrelease från Bridgesto...

Publikrekord under World Ducati Week

Ducati slog publikrekord un...

Brembo inför nya Hyction‑bromsskivor i WorldSBK 2027

Brembos nya carboceramiska ...

Ducati lanserar Desmo450 EDS

Ducati lanserar Desmo450 ED...

Custom Bike Show 2026

I år var det 52a gången Cus...

Gotland Ring Bike Week ´26 går mot deltagarrekord!

Med en månad kvar är det gl...

Back
Top