Ndr 2015 !!!! ;)

Får också tacka alla inblandade för en bra och trevlig dag. På hemvägen stannade jag till och kollade så killen med elfelet kommit hem ordentligt.
 
NDR rundan anno 2015 blev trots en regnig inledning en av de bästa mc-rundor jag har kört. Sä alla som lagt ner arbete för att fixa denna tur skall ha all eloge, en bugar.:smasha
 
Tror han körde i din grupp Krille, men det visste du väl och det var väl det du ville höra också. :tummenupp
 
Fiskade inte alls, mest nyfiken och hoppades ;)

Skuleberget har kört innan, det vet jag efter att ha redigerat anmälningslistor genom åren. tyvärr så är det svårt att koppla ansikten till ett nick.
 
Last edited:
Gött gazzeligazzaz det bjöds på idag. Tackar massor för goa vägar som rekats och förberetts inför dagens gemensamma runda med både kända och okända deltagare. Hoppas vi ses fler gånger! Mvh Danne
 
*/ ?>
Nyheter
Harley-Davidson lanserar RIDE

Pressrelease från Harley-Da...

KTM uppdaterar sin elhoj

Pressrelease från KTM: ...

Verksamheten säkrad på Gotland Ring!

Det har varit många turer k...

Ducati Superleggera V4 Centenario – kolfiberdrömmen

Med anledning av Ducatis 10...

Yamaha Ténéré 700 World Raid provkörd och klar!

Just nu återhämtar vi oss p...

Provkörning pågår, Ténéré 700 World Raid!

Just nu är vi mitt i provkö...

Världslansering, Yamaha Ténéré 700 World Raid!

Just nu är Bike på plats på...

Scenic – navigering för dig som prioriterar vägen framför destinationen

Screenshot I samband med...

CTEK visar upp ny laddare och ”booster”

CTEK NXT 5 Nu börjar sol...

Vi provkör nya H-D-modeller

Allt om MC åkte till Malaga...

Back
Top