Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Jag kan verkligen förstå att dom konkade. Uslare service gick inte att få även om dom va trevliga, så är det ju resultatet av det man gör som räknas. Beviks eller mcmontörerna är ju nästa företag att besöka här i kring.
Beställde oljefilter av dem i fredags. Sa ju dock att jag inte har så bråttom men det behöver ju liksom inte ta ända till mitten av mars.
Jag beställde luftfilter av dem före Jul och det kom för ett par veckor sen, typ 2 månader efter jag beställde. Så du kan vara lugn, det kommer, men tar lite tid.
Annars håller jag med, de är trevliga, men servicen är inte på topp. De lurade på mig 2 liter gaffelolja, fast det behövdes ju bara en. Sånt ska de ha koll på tycker jag.
Har varit på automästarna (fd motorbolaget) flera ggr och alltid blivit väl bemött, köpte min första hoj där och 2 år senare när jag kommer in med nuvarande hoj så undrar dom om jag blivit trött på moppen (honda dominator)..
Sånt gillar jag![]()
Är det den svarta som står där inne i dagsläget?
|
|
Premiär för Östgöta Dundret
Under 1940 talet var Finspå... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |
|
|
Ny 500-kubiks retro från Honda
Efter rykten om en ny retro... |
|
Nya BMW S 1000 RR tar form
Redan i maj 2025 gav BMW me... |
|
|
|
Helsvarta Deadwood – Ny cruiser från H-D
H-D presenterar nya Deadwoo... |
|
|
Sommarauktion hos Antiqueweb
Svenska Antiqueweb avslutar... |
|
|
HJC stärker kundrelationen
Pressrelease från HJC Helme... |
|
|
Sportsterbygge i nästa nummer
I Allt om MC nummer 8 komme... |
|
|
Dags för gräsgasa hos Hydet
Den 1 augusti kör Hydet MC ... |