Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Nej, och han vet nog sina begräsningar nu när han börjar bli till åren.Chris Ash skrev:Nej han har ju verkligen övertygat i GP-sammanhang.
Goodstuff skrev:Skitsnyggt! Ska bli kul att se dem i aktion med skinnställ och specialhjälmar också!
![]()
![]()
Suzuki banade väg? De var ju bara 30 år efter Yamaha.McFille skrev:Mücket snüggt!![]()
Suzuki banade vägen med en vit hoj, nu följer resten i deras spår. Det de inte har i varvtider tar de igen på designen...![]()

Vi pratar nutid farbror!Goodstuff skrev:Suzuki banade väg? De var ju bara 30 år efter Yamaha.![]()
FAst man kan ju inte säga att man är först när man är 30 år efter de andra.sandstream skrev:Vi pratar nutid farbror!![]()
Det skålar vi på!Macho Woman skrev:Mika tar i för mycket och vurpar igen...![]()
Nej, men jag tror att det var årets Suzuki som avsågs.Goodstuff skrev:FAst man kan ju inte säga att man är först när man är 30 år efter de andra.

Det förstod jag men vadå "banade väg för vita hojar"?sandstream skrev:Nej, men jag tror att det var årets Suzuki som avsågs.
Var säkert någon som målade sin hoj vit redan 1910![]()
Han ville kanske bara retas lite.Goodstuff skrev:Det förstod jag men vadå "banade väg för vita hojar"?
Checa var dessutom den ende som var under 1.34 och det flera gånger dessutom. Nakano måste ha kraschat illa eftersom han enbart körde 11 varv.sandstream skrev:Checa snabbast och Biaggi före Hayden!
|
Steve McQueens Scott Squirrel till salu
Detta Scott Flying Squirrel... |
|
|
|
Dags för Strängnäs Bike Show!
Sista lördagen i augusti är... |
|
|
Bikeweekend på Kjula denna helg
Den 22-23 augusti är det da... |
|
|
Motorcycle Inferno #8
Den 5 september blir Laxhol... |
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |
|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |
|
|
Steve Holcombe klar för GGN!
Pressmeddelande 2026-08-10 ... |
|
|
Nya Chief Vintage Sturgis
I samband med 86:e Sturgis ... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |