Aryey
Masjävel and proud of it!
Saknar forfarande Turkiets GP med den hårigaste kurvan i modern GP-historia!
Knäskrap i 200+ är skillnaden mellan män och möss!
Knäskrap i 200+ är skillnaden mellan män och möss!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Saknar forfarande Turkiets GP med den hårigaste kurvan i modern GP-historia!
Knäskrap i 200+ är skillnaden mellan män och möss!
Canepa!
Skadad nu men finns det inga rykten vart han hamnar?
Tack, fixat.Gustav du missade mitt inlägg innan ditt där Intervetten ersätter Caffe Latte. Teamet kommer heta "Interwetten Honda MotoGP-team" och "Interwetten Moto2 team".
Canepa!
Skadad nu men finns det inga rykten vart han hamnar?
Han försökte komma in i Tech3´s Moto2 team. Men nu ser det ut som om han kommer tillbaka till Superstock 1000 Cupen. Dom försöker med att hitta ett WSBK team helst.
HRC säger sig villiga att leasa ut dem om det kommer ett team med rätt pengar, kompetent förare och kompetent team. Hur troligt låter det?Nu finns det väl 2st MotoGP Hondor över till 2010 när Scot tvingas hoppa av pga ekonomiska problem. Vad händer med dom? Vilka ta över dom? Tas det in nytt team för att fylla upp startfältet?
Rätt mig om jag har fel men en vanlig Supersport-trimmad 600:a motor levererar ju mer än 135 Hk och håller mer än en helg.Gresini´s chefsmek säger att Honda får bara ut 130-135hk ur sin CBR600 motor om dom ska få den att hålla en hel helg. Så en bit ifrån det dom lovat på 150hk.
Rätt mig om jag har fel men en vanlig Supersport-trimmad 600:a motor levererar ju mer än 135 Hk och håller mer än en helg.
Men gör dem det då, dvs Supersport-förarna? Har inte en susning om hur ofta de byter motor, därav frågan.Det stämmer. Men dom har också fritt att byta motorer under helgen. Det kommer inte Moto2 få lov att göra.
|
|
YAMAHA Tracer 7 OCH Tracer 7 GT Y-AMT
Inför 2026 uppdateras maski... |
|
|
Ducati lanserar racingakademi för framtidens stjärnor
Ducati presenterar, i samar... |
|
|
Nu startar mässan i Milano
Nu åker vi på redaktionen n... |
|
|
EU:s fartgräns för MC stoppad
SMC, FIM och FEMA har lycka... |
|
|
Femte generationen Monster är här
Legendariska Ducati Monster... |
|
|
Påvens BMW R18 utauktionerad
Den 3 september 2025, under... |
|
|
GGN 2025, värsta hittills !
Conny Bohlin, VD för Nordic... |
|
|
Bildsvep – GGN 2025
På plats i depån på årets G... |
|
|
Wunderlich vindavvisande väskor
Pressrelease om nyhet från ... |
|
|
GGN Shakedown – Stark Varg EX!
MysEnduro i Laxå I sönda... |