PierFrancesco
Sporthojsnörd
Tycker iofs Miller och Crutchlow är rätt kul snubbar med.
Zarco verkar vara lite av samma material även om han verkar hålla truten mer, och kan köra bättre.![]()
Då har vi ungefär samma favoriter!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Tycker iofs Miller och Crutchlow är rätt kul snubbar med.
Zarco verkar vara lite av samma material även om han verkar hålla truten mer, och kan köra bättre.![]()
Ja, hurså? Att gnabbas lite om hur det kommer att gå (innan racet är klart) kan vara lite skoj.
Men att vara listig med facit i hand är en aning mer tråkigt.
Kollade du själv racet? :ikristallkulakanske
Jorge 'Prinsessan-på-ärten' Lorenzo, mer känd som 'gnällk*ken', förnekar sig aldrig!Millers kommentar var lite grov kanske, men Lorenzo som säger att man minsann inte får tilltala ett majestät av 5 MotoGP-segrar så.![]()
Nu dillar du. Vare sig jag eller någon annan har påstått något dylikt...Så jag tillåts inte kommentera efter racet. Gäller det bara mig eller alla?
Nu dillar du. Vare sig jag eller någon annan har påstått något dylikt...
Tagga ner!! Kan mycket väl vara så att den stream (motogp.com) jag kollade på låg flera varv efter det du såg.Du skriver ju själv "men att vara listig med facit i hand är en aning mer tråkigt."?
Jag skrev "Rossi klantar till det" några minuter efter det hände. Vad fan e ditt problem?
Tagga ner!! Kan mycket väl vara så att den stream (motogp.com) jag kollade på låg flera varv efter det du såg.
Mitt svar på ditt inlägg skrevs med två varv kvar...och i så fall är du en j-a spoilertomte, sådeså.![]()
Simultankapacitet. Googla det!Om du nu är så intresserad av sporten kanske du ska se racet istället för att sitta och läsa kommentarerna på sporthoj.com?
CC samlar fler och fler pluspoäng i min bok, en no-nonsense rejsgubbe helt enkelt!http://m.crash.net/motogp/news/248740/1/crutchlow-shrugs-off-pedrosa-move-thats-racing.html
Cal lipar inte över Peddos hårda omkörning
Anlag för narcissism ?Jorge 'Prinsessan-på-ärten' Lorenzo, mer känd som 'gnällk*ken', förnekar sig aldrig!
Svinar sig hejdlöst mot andra men storgråter för minsta mothugg.
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
Kurviger – Appen som hittar vägarna du inte visste att du ville köra
Att köra motorcykel handlar... |
![]() |
Nya europeiska riktlinjer ska höja kvaliteten på avancerad MC-utbildning
I samband med MotoGP-racing... |
![]() |
SMC med och höjer MC-säkerheten i Europa
Sveriges MotorCyklister (SM... |
![]() |
Norton Motorcycles siktar på fyra nya modeller till 2026
Norton Motorcycles förbered... |
![]() |
TILLSTÅND KLART: GGN 2.0 KÖRS I HEJDEBY 2025
Nu är det klart att världen... |
![]() |
Norton Motorcycles siktar på fyra nya modeller till 2026
Norton Motorcycles förbered... |
GB350S i fokus på Wheels and Waves 2025
Honda var tillbaka i Biarri... |