RedBaron
Kör lätt modifierad och aptrimmad GSX1100
Troligen låg intensitet på träningen under försäsongen. Det blir mer aktivitet när Checa tvålat till Peddan några lopp.valmers skrev:Järnkoll?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Troligen låg intensitet på träningen under försäsongen. Det blir mer aktivitet när Checa tvålat till Peddan några lopp.valmers skrev:Järnkoll?
sandstream skrev:Hoppas du fick minst 10 gånger pengarna för Pedrosa, om inte mer.
Visst är det så! Helgen är räddad synd bara att fredagsträningen som i skrivade stund snart börjar inte sänds på eurosport eller liknande! Jag tror att engelska eurosport sänder allt men det hjälper väl iofs inte oss här..Suzuki manager Paul Denning spekulerar ang 800cc hojarna/2007..Cykeln verkar komma ut på bana som prototyp jun/jul 2006 i Japan o med Hopper o Chris i testsadeln under hösten..Något kommer säkert att läcka ut hösten 2006 i form av film osv på nätetMacho Woman skrev:Jag är något sjukt laddad för detta! Finns inget bättre än säsongsinledning! Grymt spännande att se hur hojarna ser ut i år och hur det går för alla som bytt team. Och hur 800-kubikarna går och låter!
Axxexs skrev:Klassfoto på den lilla klassen och den stora.![]()
80 gånger pengarna på Nakano är nog det bästa tipset om man vill ha en fet skrällchans. Rossis odds är ju, av förklarliga skäl, löjligt låga.gthyni skrev:oddsen för racet just nu:
Man kanske skulle sätta en hundring på Sete för att reta hans antagonister och dessutom tjäna en slantgthyni skrev:Sete Gibernau (ESP/Ducati) 5.50
1.90 är väl knappast dåligtGustav O skrev:80 gånger pengarna på Nakano är nog det bästa tipset om man vill ha en fet skrällchans. Rossis odds är ju, av förklarliga skäl, löjligt låga.
Funkar fintobruT skrev:och nu ligger live timing nere![]()
sandstream skrev:Funkar fint![]()
Troligtvis.obruT skrev:REGN ?????
Surt sa rävenEvilEd skrev:Visst suger livetnär man har väntat på detta i flera månader och kortet i dekodern lägger av på Torsdagkväll , och efter MÅNGA samtal till CanalDigital så säger dom att dom skickar ett nytt kort och att jag borde få det Måndag eller Tisdag
.
Helt oförstående att jag behöver kortet NU och säger att jag får ju tillgång till alla filmkanaler i 2 veckorvad fan hjälper det mig
![]()
obruT skrev:nu börjar det....(på live timing)
![]() |
Tierp Arena värd för EM i Dragracing
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla
Screenshot Den 16–17 aug... |
|
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP hyllar Rainey
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Vi provkör Indian Sport Chief RT
I Allt om MC nummer 8 som k... |
Ducati 996 SPS – fabriksny 99:a – såld för rekordsumma
När en hojfirma i Tombolo i... |
|
Äldre än en gentleman
Vi har fotograferat en 100 ... |
|
![]() |
MV Agusta återgår till 100% eget ägande
MV Agusta Motor S.p.A. till... |
![]() |
MV Agusta åter självständigt
MV Agusta Motor S.p.A. till... |