cbjorkman skrev:Varför ska jag alltid sponsra med soppa?!
För att det bara är så..
Varför är jorden rund
Samma dumma fråga, samma svar. Det bara är så....

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
cbjorkman skrev:Varför ska jag alltid sponsra med soppa?!

Suzukikillen kanske inte kan tanka...cbjorkman skrev:Varför ska jag alltid sponsra med soppa?!

RJ skrev:Suzukikillen kanske inte kan tanka...
...kan ju vara därför han kör så lite gata, bränslet är slut och han vet inte hur man gör vid själva pumpen. ERF:a går ju bra för där är de ju ett team.
Bara en tanke jag fick!![]()
Du e allt bra snäll!leffe75 skrev:2. Johan KAN TANKA, om jag hjälper honom.....![]()
Påminner alla om att mötet är IDAG tisdag!cbjorkman skrev:Påminner alla om att mötet är imorgon tisdag.
Kom förbi![]()
Har ringt dig 75 gånger för å få reda på när nästa möte sku va och om jag missat detPingis skrev:På torsdag kväll ( 7:e april) kl 19.00 ses vi i UMCC:s lokaler för en andra träff
inför somarens Motard & Minimotoåkning på Bussjö och Alvik.

Pingis tillhör ju team KONGO racing, ett av, nej fan det bästa racingteamet i Sverige. Dit kan man inte ringa hur som helst, vi har faktiskt telefontider. Var god använd PM-funktionen för mer information om tider.OlleR skrev:Har ringt dig 75 gånger för å få reda på när nästa möte sku va och om jag missat detVi ska väl se till att försöka komma dit! Fast det kanske är bättre att vi sparar en resa och åker dit och jobbar på banan istället?

Oh! Fan va dum jag har varitRJ skrev:Pingis tillhör ju team KONGO racing, ett av, nej fan det bästa racingteamet i Sverige. Dit kan man inte ringa hur som helst, vi har faktiskt telefontider. Var god använd PM-funktionen för mer information om tider.![]()
Jockeboy skrev:vadå blir det minimoto körning på bussjöbanan??![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jockeboy skrev:vadå blir det minimoto körning på bussjöbanan??![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nu är det snart dags, världens största endurotävling, Gotland Grand National, GGN! På onsdag åker delar av Bike-...
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-familj har fått sin tredje medlem. Efter F 4...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flaggskepp. Panigale V4 2027 får 218 hästkra...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttonde gången. 2026 års MotoGP-säsong vägrar ...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskyddsbåge, motorskydd och tankskyddsbåge – ut...
Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter debuten av Ducatis första motocrosshoj bekr...
MotoGP inför nytt helgformat från 2027 Två startfält. Två showdowns. Ett MotoGP. Nu kan fansen se fram emot en ä...
En helt ny Bonneville T40, ny Street Triple 798, uppdaterad Tiger 900 och Tiger 1200 . Triumph Motorcycles har b...
Raven Moravia TX Air+: Seriösa mc-kläder till ett överraskande smart pris Ventilation, anpassningsbart väderskyd...
Misano gav Márquez hans femte fulla raceseger sedan Ungerns GP i juni och hans fjärde helg med maxpoäng. Marc Má...