Moppefuckon, unite!

Rigge skrev:
Vem bestämmer vilka som inte får vara med då?

Vi kan göra en poll om det? Eller också så kan vi sitta här och gnälla i vår ensamhet utan att någonting händer. Då mår i alla fall vi bra.
 
naj, men alltså de får åka moppe hur mycket de vill bara de inte diskuterar dem här rent allmänt, men som det är nu är det ju lungt det som finns är väl i 125 forumet.
 
Silwer skrev:
naj, men alltså de får åka moppe hur mycket de vill bara de inte diskuterar dem här rent allmänt, men som det är nu är det ju lungt det som finns är väl i 125 forumet.
Tror inte det är oss 125 åkare i allmänhet som irreterar utan de idioter som traskar in då och då och vräker ur sig massa dynga. Tyvär är dom oftast inte särskilt gamla. Lätt att alla dras över en gräns där.

//Ett Moppefucko
 
Hoppas ingen har irriterat sig på mig än, snacakr nästan aldrig om moppar utan håller till på 125a forumet och skriver om just 125or och dylikt. Skrev på moppenet.just.nu i nån vecka, och nu har jag lärt mig vad ordet ``moppefucko´´ betyder.
Nej tack jag hålelr mig till sporthoj, så mycket trevligare och så ska jag ju endå ta A1 kortet snart :)
 
Frågan är ju villken katerogi man tillhör :D har ju en moppe räcer en minimoto och snart en R6 :crash Så mcb säg nu hur du ser på mig :D
 
McB skrev:
Vi kan göra en poll om det?

Haha! Det skulle se ut det...

"Vem tycker du borde bli bannad från sporthoj.com?"
" *Markera alla du stör dig speciellt mycket på.
*Bestäm längd på hans/hennes spärrtid, då denne inte kommer att ha tillgång till sporthoj.coms forum.
*Markera de personer som bör märkas med "moppefucko" före sitt "nickname"........

:p Nä. Det är bättre att låta bli och avreagera sig på mc:n istället. :squid
 
Back
Top