metallgutten
ganska okej
SHit vilken vurpa och idag har jag ännu mer ont i baken.... 

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Miss BrInK skrev:Ont i hakan, o lite ont i huvet.
Annars inga Problem...![]()
Så går det när man bjuder ut sig till andra pojkar Metallismetallgutten skrev:SHit vilken vurpa och idag har jag ännu mer ont i baken....![]()
Ojdå, tack för tipset (fast jag hade ingen tanke på att göra det) menar du verkligen att det gör lika ont efter sex mellan två män, hur vet du det förresten?GSXR1100R skrev:Så går det när man bjuder ut sig till andra pojkar Metallis![]()
metallgutten skrev:Ojdå, tack för tipset (fast jag hade ingen tanke på att göra det) menar du verkligen att det gör lika ont efter sex mellan två män, hur vet du det förresten?
![]()
*tur att man bara vurpade*
Endast den som tar emot får ont imetallgutten skrev:Ojdå, tack för tipset (fast jag hade ingen tanke på att göra det) menar du verkligen att det gör lika ont efter sex mellan två män, hur vet du det förresten?
![]()
*tur att man bara vurpade*
GSXR1100R skrev:Endast den som tar emot får ont i![]()
Metallis har ont i röven, jag har inte ont i röven, you go figureoscar skrev:Precis som Metallis undrar... Hur vet du det?
CorbenDallas skrev:Hur är det med avstånd till framförvarande i racing egentligen...![]()
GSXR1100R skrev:Skönt att det är slutmoppat...
oscar skrev:Är de portade nu!? Bra isf!!!
Deras spårval stämmer bättre med motarder, men såg ni snubben med 125 räcern? såg lite konstigt utKetogaN skrev:Dom får köra med motarderna istället!
/KetogaN
Jag medKetogaN skrev:Henne känner jag med..![]()
GSXR1100R skrev:Deras spårval stämmer bättre med motarder, men såg ni snubben med 125 räcern? såg lite konstigt ut![]()
Snabbast upp i däcktraven iaf, jag tyckte att jag hade kalla däck efter ett pass, men hans däck kändes som isbitar i jämförelse, jag tror inte att det funkar så bra med 125 räcer på denna banaBrInK skrev:jag såg nog hur avundsjuk du blev....![]()
du får helt enkelt ta med kawan nästa gång och visa att du e snabbast på rakan![]()
KetogaN skrev:Dom får köra med motarderna istället!
/KetogaN
Dom hade fullt upp med 125 räcernoscar skrev:Lär nog inte bli helt 100 det heller, men bättre än tillsammans med minimotos... Vad sa motardnissarna om det?
![]() |
Sandvikens franskaste Triumph
I Norrtälje kunde vi se hur... |
![]() |
Hydet Dirt Drag #2 – Helt enkelt skitkul
Den 2 augusti körde Hydet M... |
![]() |
A ride for our child, Tyra
MC-kortegen ”A ride for our... |
![]() |
Mälaren Runt #40 – 16 augusti
Lördagen den 16 augusti kör... |
![]() |
Specialbyggd Yamaha XSR900 GP
För att fira den trefaldige... |
![]() |
Dragracing-EM på Tierp Arena 7-10 augusti
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
![]() |
Tierp Arena värd för EM i Dragracing
Den 7–10 augusti 2025 förva... |
120 unga motocrosstalanger från hela världen möts i Uddevalla
Screenshot Den 16–17 aug... |
|
En vecka kvar!
Nu är det exakt en vecka kv... |
|
![]() |
Farligt vilseledande alkomätare på marknaden
Ett stort oberoende test ut... |