stinspersson
Järnvägsstationen
Fick nyss se i mina papper för nya hojen att jag har en "Konstruktiv maxhastighet: 120km/h"... Jaha... Betyder det att jag åker dit om den går fortare än så, och de skiter i kilowatten?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
stinspersson skrev:2403138Fick nyss se i mina papper för nya hojen att jag har en "Konstruktiv maxhastighet: 120km/h"... Jaha... Betyder det att jag åker dit om den går fortare än så, och de skiter i kilowatten?
det är dock ingen RSBlev riktigt fundersam angående det där, hittar ingen logik i det heller...HannesH skrev:2403278tror inte det, det är väll mer en siffra de har fått fram på nått skummt sett..på min står det 94 km/hdet är dock ingen RS
toppar kanske 120km/h i strypt utförande?stinspersson skrev:2403138Fick nyss se i mina papper för nya hojen att jag har en "Konstruktiv maxhastighet: 120km/h"... Jaha... Betyder det att jag åker dit om den går fortare än så, och de skiter i kilowatten?
Kommer din över `70?-Rosen- skrev:2403332enligt reggbeviset så får min bara framföras i 70, kyss mig i röven
de på uppkörningen sa att det bara var att skita i![]()
EYprulle skrev:2479722Kommer din över `70?![]()
![]()
|
|
En dag på dragstrippen
Efter att ha varit aktiv so... |
|
Steve McQueens Scott Squirrel till salu
Detta Scott Flying Squirrel... |
|
|
|
Dags för Strängnäs Bike Show!
Sista lördagen i augusti är... |
|
|
Bikeweekend på Kjula denna helg
Den 22-23 augusti är det da... |
|
|
Motorcycle Inferno #8
Den 5 september blir Laxhol... |
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |
|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |
|
|
Steve Holcombe klar för GGN!
Pressmeddelande 2026-08-10 ... |
|
|
Nya Chief Vintage Sturgis
I samband med 86:e Sturgis ... |
|
|
Missa inte Bikes sommarnummer!
Innehåll Bike powered by... |