Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Salig skrev:Grattis, den ser riktigt schysst ut!
Du tjänar ganska bra på den här sidan![]()
gGo for it Swedie , kanske kan du bli som Kimi ,Nico lr Heikki nån dag , du har ju raceblod.....lycka till o vi glömmer gammal tjafs...!!!! Kör hård!!!!!Swedie skrev:Nån som vill tsöpa däcken som sitter på? =)
grattis vill jag säga först till en rolig hoj .Swedie skrev:Jepp, körde dubbelt förra året i SM (Superbike och Standard 600). Men till i år går det inte köra så då 600-klassen för A-förare är borttagen. Så det blir o köra Supermotard istället. Allt för att få så mycket tid som möjligt på bana. Kostar dock lite extra deg![]()

zajtar skrev:...sen vill jag säga vem fan säljer du för att hå råd tre hojar samtidigt ,![]()


man använder elstarten herr nilssonmonsterkeso skrev:Fasen vad najs. Husaberg börjar bli riktigt fina nu för tiden, Men fasen så bökigt att kicka med vänstern....![]()

Per Fireblade skrev:man använder elstarten herr nilsson![]()

Ja, du vet den där lilla röda knappen på styret som gör att det låter brum brum om hojen.monsterkeso skrev:Elstart? Vadå....?![]()

Hur många gånger ska vi behöva säga det här.... Man lackar inte en sån här hojSwedie skrev:Funderar på att lacka så här.
HenRRik skrev:Najjj!! Inte ta ifrån den sin identitet! Den vill vara blågul!![]()
Supermoto skrev:Nån frågade om man kan "facelifta" en 03 till 06 tidigare och det går alldeles utmärkt, bara att byta det du tycker behöver bytas. Nya tanken finns gul och blå och nya kylarvingarna finns i svart och blått. Resten av plasten är samma men i lite olika färger bara.
|
|
Yamaha R7-vinnarens rapport: ”Ett riktigt monster på kurviga landsvägar!”
På MC-mässan i vintras anor... |
|
|
Nisse Hedlund bortgången
Den legendariske motorkonst... |
|
|
En dag på dragstrippen
Efter att ha varit aktiv so... |
|
Steve McQueens Scott Squirrel till salu
Detta Scott Flying Squirrel... |
|
|
|
Dags för Strängnäs Bike Show!
Sista lördagen i augusti är... |
|
|
Bikeweekend på Kjula denna helg
Den 22-23 augusti är det da... |
|
|
Motorcycle Inferno #8
Den 5 september blir Laxhol... |
|
|
Tiotusentals körde Mälaren Runt
Lördagen den 15 augusti gen... |
|
|
Mälaren Runt fyller 40 år
Nu på lördagen den 15 augus... |
|
|
Steve Holcombe klar för GGN!
Pressmeddelande 2026-08-10 ... |