Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Jag gillade inte alls avsnittet. Det var bara lite utfyllnader... Cliffhangern från förra avsnittet består...R1 Uffe skrev:Bra avsnitt men ändå inte, man får ju för F#¤ aldrig reda på nå tycker jag
MikkE skrev:Har avsnitt 6 nu. Är det bäst att vänta och se det tills man har avsnitt 7? Se båda två efter varandra. Kanske vänta tills man har ännu fler och ha ett LOST-maraton som förut. 17 st avsnitt i sträck![]()
Grrrr. Då väntar jag lika gärna till 10tvålen skrev:Skulle nog vänta tills 8an om du vill se vad som händer efter avsnitt 6.
Avsnitt 7 var tillbakablick hela avsnittet, inte sååå bra.
Det beror ju på hur man ser det, visst ordagrant så är det bara tillbaka blickar, men egentligen så ................jajatvålen skrev:Avsnitt 7 var tillbakablick hela avsnittet, inte sååå bra.
R1 Uffe skrev:Det beror ju på hur man ser det, visst ordagrant så är det bara tillbaka blickar, men egentligen så ................jaja
Svar NEJ, du får allt se, och del 8 är den senaste delen som finns ute, del 9 kommer till min dator i morgon bittihenrikkrueger skrev:Hej.
Kan någon vänlig själ här skicka mig PM om vad som händer i avsnitt 8 och framåt?
Tack på förhand
/Henrik
R1 Uffe skrev:Svar NEJ, du får allt se, och del 8 är den senaste delen som finns ute, del 9 kommer till min dator i morgon bitti
John skrev:Vilken tid sänds det i USA? Och vilken tid innebär det i Sverige..?![]()
Lugn skrev:Sänds kl 9/8pm e/c här, så kl 3 på morgonen (torsdag) i Sverige.
Själv så jublade jag som fan. Visste när jag såg avsnittet att någon skulle dö och jag satt och höll tummarna och hoppades på att hon äntligen skulle dö.DaLorD skrev:.... saknar Shannon.....
.. hon var så fin...![]()
Jag oxå hoppas det, men så länge serien genererar pengar så fortsätter dom nog, eller så skulle jag i varjefall göraOrca69 skrev:Har inte läst hela tråden så frågan kanske redan besvarats, men..
Nån som vet om det här är sista säsongen och att de inte blir fler avsnitt? (hoppas att det är sista)
Antagligen blir det så, men jag hoppas på ett avslut. Brukar tappa intresset när det drar ut för länge även om serien är bra.R1 Uffe skrev:Jag oxå hoppas det, men så länge serien genererar pengar så fortsätter dom nog, eller så skulle jag i varjefall göra
Eldrivna Honda WN7
Honda WN7 Honda har pres... |
|
![]() |
Stark Varg EX, en smygande ninja!
Nu har jag och Varg EX hunn... |
![]() |
BMW presenterar Vision CE
I samband med IAA Mobility ... |
Honda lanserar elmotorcykeln WN7
Honda har presenterat eldri... |
|
Nicky Hayden-specialversion – såld för 2,5 miljoner
En exklusiv motorcykel med ... |
|
![]() |
BMW Motorrad Vision CE
På IAA Mobility 2025-mässan... |
![]() |
Höstrusch för våra fotografer
Inte bara sommarmånaderna, ... |
![]() |
Jonathan Rea avslutar sin racingkarriär
Efter nästan två decennier ... |
![]() |
Yamaha debuterar med V4 i MotoGP
Yamaha har meddelat att för... |
![]() |
Hojmys i Ugglans Park
Ända sedan början av 90-tal... |