Ja, speciellt för priset: www.emlineamoto.comJ@vligt schysst ljud!![]()
Runt 3 500 sek ink. frakt! Katten är ju kvar, antar att man inte behöver mappa om och ha sig?
Pris ovan inkl. DB-killer enligt säljaren.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Ja, speciellt för priset: www.emlineamoto.comJ@vligt schysst ljud!![]()
Okej där ser man, kollar man webben så är det bra mycket dyrare än 5500:- som han gav, så Gorazd har gett honom ett bra pris.
Men skall man köra snikvarianten så finns Arrow på Ebay. Hittar dessvärre inga "youtube-sound" på dom.
View attachment 400716
Jag vet det var ett tag sen du skrev, men jag svarar ändåJag är själva sugen på en hasplåt. Vilket fabrikat valde du? L
ägg gärna upp en bild och en kommentar hur du har upplevt installationen och praktiskt användande.![]()
Hitta en tub, först kör han original, sedan med wings-röret, knappt märkbar skillnad.
Sedan verkar Wings röret kosta endel, hitta det i Australien, 6000:- naket, sedan tillkommer 1500:- för fästen å shield, samt frakt & tull. Här
"Hej alla barn nu blir det barnprogram, nu skall vi se vad farbror Frej tar fram", vad kan man göra.."
Japp, här kommer årets tips, topbox suger "tipbox" duger
Vad behövs köpas in? Ingenting!
Slit ut datorn från laptopsväskan, erkänn den förbrukad, ta 4.st M8-bult med karosseri-bricka, en hålpipa 10mm. Banka fyra skott i den - klar!
Dokumentfack med pennställ får man köpet.
Kan man få ett bud på patentet innan jag säljer till kineserna?
View attachment 400717View attachment 400718

Men va fan!! Det är ju en pizzakartong du satt hojrövenväx upp och köp en riktig hoj istället...Mer Bumse till folket
![]()

"Måste" lägga ut en bild från dagens åkning... Kallt men fan vad jag gillar den här hojen! Karoo 3 funkar över förväntan på asfalt och rätt bra på grusväg, det är framhjulet man skulle önska lite mer bett i!
View attachment 401863



Möjligtvis en kebabpizza då,,med hemkörningHA!
Jag har redan fått beställningar.i

Jag var taggad på en orange först med, men tyckte den blev lite för mycket. Dekalerna skulle vart någon annan färg tex. Jag köpte en silver då jag gilla den mer efter sett den live. Den blir lite mer diskret men ändå super läckerTänkte mig nog en orange ända till jag såg en grå live, inte lika säker nu.
Imorgon är det ordnat provkörning för mig.
Såg en R när jag var i Tjockholm.
Grymt snygg i den färgsättningen!
Jag är lite för kort i rocken för en R så det får bli orange eller grå.
Tänkte mig nog en orange ända till jag såg en grå live, inte lika säker nu.
Dagen i-lands problem...![]()
A2-sporthoj med winglets – och ett pris som överraskar BMW:s nya A2-familj har fått sin tredje medlem. Efter F 4...
Mer effekt, ny ram och Factory Made Ducati har vässat sin superbike-flaggskepp. Panigale V4 2027 får 218 hästkra...
Fyra Aprilia i topp fyra. Samma helg bytte VM-ledningen ägare för åttonde gången. 2026 års MotoGP-säsong vägrar ...
Wunderlich lanserar tre skyddskomponenter för BMW F 450 GS – motorskyddsbåge, motorskydd och tankskyddsbåge – ut...
Pressrelease, Borgo Panigale (Bologna), 8 oktober 2026: Ett år efter debuten av Ducatis första motocrosshoj bekr...
MotoGP inför nytt helgformat från 2027 Två startfält. Två showdowns. Ett MotoGP. Nu kan fansen se fram emot en ä...
En helt ny Bonneville T40, ny Street Triple 798, uppdaterad Tiger 900 och Tiger 1200 . Triumph Motorcycles har b...
Raven Moravia TX Air+: Seriösa mc-kläder till ett överraskande smart pris Ventilation, anpassningsbart väderskyd...
Misano gav Márquez hans femte fulla raceseger sedan Ungerns GP i juni och hans fjärde helg med maxpoäng. Marc Má...
På MC-mässan i vintras anordnade vi en tävling där förstapriset var en säsong med nya Yamaha R7. Tävlingen blev ...