Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

OlleR skrev:Jag svarvar egna! Andra använder skateboardhjul, å en del köper orginal för stora slantar...
Min modell e iaf billigast![]()
Mina hemmafixade, billig skateboard + M8 gängstång som Evil M nyss sa.. + att man kan få massa coola färger då....)westis skrev:Var får man tag på kraschpuckar till supermotard?
Har sett motarder med puckar nere vid hjulaxlarna!
Olika puckar till olika märken eller universal?
Ngn som vet??![]()
De håller imponerande bra faktiskt! Kan ju inte begära så mkt av plast.. Klart värt den lilla tid o ringa summa iaf!Marulc skrev:Pallar de en crash då? eller slipas de ner på en meter?
För mig är det farligtZeb_Macahan skrev:600 pix för fram och bak för KTM original är väl inte så farligt. Naturligtvis är detta pris inklusive prutning!
//jaG
Jag krashar 3 ggr på en puck ungefär, sen svarvar jag nya...Marulc skrev:Pallar de en crash då? eller slipas de ner på en meter?
Typ så här med goa aliens valda av min son.Evil M skrev:Annars betalar man 100kr för en skateboard och en tia för en M8gängstång och några kronor för muttrar så har man helt funktionsdugliga kraschpuckar.
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
Upprop mot hojförbudet på Nürburgring Nordschleife
Efter att motorcyklar förbj... |
|
|
BMW R 12 G/S – ännu bättre med Wunderlich
Tysk precision möter äkta G... |
|
|
Vinn en batteriladdare från CTEK
I samarbete med CTEK har vi... |
|
|
Video: KTM 1390 Super Adventure S EVO!
Super Adventure och Teide ... |
|
Bokningar pågår till Gotland Ring Bike Week!
Boka sommarens härligaste b... |
|
|
|
Gotland Ring GPE Circuit i konkurs, verksamheten räddad!
Bolaget bakom den dagliga d... |
|
|
Besöksstorm till MC-mässan på Elmia
Den svenska mc-mässan har v... |
|
|
MC-mässan startar idag
Med start idag, den 23 janu... |
|
|
Fullt drag på mc-mässan i Jönköping!
Bikes monter full till bred... |