Kokhet mobil!!!?

Annicka skrev:
varför ska han gå in och skrika och gapa????????????
Finns ingen som helst anledning till detta.


/Annicka

Det är den ENDA lösningen för att få de toppstyrda elektronikföretagen att förstå att man vill ha service, TYVÄRR! :3freak
 
Annicka skrev:
Är det inom 30 dagar så kommer telefonen bytas ut OM inte det är "självförvållande" skador (typ att man har skruvat isär telefonen för att man vill se hur den ser ut inuti).
Vill påpeka att detta med inom 30 dagar inte gäller överallt, kanske nån El-Giganten grej. Ny telefon kan man bara kräva inom 7 dagar från inköp, därefter gäller vanlig service. På serviceverkstaden sedan kan man om man har tur få en "ny" men då är den inte ny på riktigt utan en så kallad swap-enhet = ofta en upplagad och uppfräschad föredetta trasig telefon eller en Sony Ericsson kontrollerad Swap-telefon. Ofta är det ändå fel på swapparna, så snabba dig att få en ny i kartong inom 7 dagar, det är alltid det bästa.
 
Nyheter
En dag på dragstrippen

Efter att ha varit aktiv so...

Steve McQueens Scott Squirrel till salu

Detta Scott Flying Squirrel...

Dags för Strängnäs Bike Show!

Sista lördagen i augusti är...

Bikeweekend på Kjula denna helg

Den 22-23 augusti är det da...

Motorcycle Inferno #8

Den 5 september blir Laxhol...

Tiotusentals körde Mälaren Runt

Lördagen den 15 augusti gen...

Mälaren Runt fyller 40 år

Nu på lördagen den 15 augus...

Steve Holcombe klar för GGN!

Pressmeddelande 2026-08-10 ...

Nya Chief Vintage Sturgis

I samband med 86:e Sturgis ...

Missa inte Bikes sommarnummer!

Innehåll Bike powered by...

Back
Top